INTERKLINIK, s.r.o.

INTERKLINIK, s.r.o.

SILVER BADGE
Príspevkov: 1234.9  
 |  Pridať príbeh

   Bratislava

INTERKLINIK, s.r.o.

+421 Zobraziť číslo +421 2 68 23 09 11 volať +421 2 68 23 09 11Napíšte nám

  Adresy
Adresa
Einsteinova 7
Budova RELAXX, 1. poschodie
Bratislava
851 01
Slovenská republika

Telefón
+421 2 Zobraziť číslo +421 268 230 911
volať +421 268 230 911 Fax +42126 Zobraziť číslo +421268230910


Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s INTERKLINIK, s.r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.INTERKLINIK, s.r.o. už získal/a tieto skúsenosti

Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Minulý rok som bola na operácii u pána doktora Rácza, som veľmi spokojná s jeho prácou a prístupom, výsledok fantastický, prsia pôsobia prirodzene po zväčšení. Komunikácia s ním bola super, všetko vysvetlil, zodpovedal, poradil. Ak ešte niekedy budem plánovať nejaký estetický zákrok tak určite u neh...

Viac
Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to, Celková cena: €1 200  EUR   |  
Water-jet liposukce (WAL - Body-Jet)

Absolvovala som WAL liposukciu v Interklinik u doktora Hederu. Odsavali mi tuk z bruska. Som nadmieru spokojna, ako s pristupom pana doktora, tak s vysledkom zakroku a celkovo so vsetkym od konzultacie az po kontroly. Velmi mily personal, prostredie, uroven, odbornost pana doktora, mozem urcite len ...

Viac
Maria

,
Stojí to za to, Celková cena: €590  EUR   |  
Operácia očných viečok (Blepharoplastika)

Doktor Rácz mi robil korekciu viecok, spodných. Mala som problemy s opuchnutymi ocami kazde rano, problem sa prehlboval a tak som po odporucani sla k doktorovi Raczovi. V lokalnej anesteze bolo vseko za 40 min. hotove. Som velmi spokojna s doktorovym pristupom aj vysledkom.

Viac
Maria

,
Stojí to za to, Celková cena: €2 890  EUR   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Absolvovala som operáciu u doktora Hederu, moje prsia maju krasny tvar. Potrebovala som prsia podvihnut a zvacsit a presne to aj urobil. Davali mi 375ml a dosiahol efekt, ktory neposobi vulgarne, prave naopak prirodzene a velmi povabne. Odporucam tohto lekara aj kliniku Interklinik kde posobi. Super...

Viac
Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to, Celková cena: €2 590  EUR   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

rada by som sa podelila o môj príbeh. .... na túto operáciu som sa odhodlavala veľa rokov... vela času som strávila na nete pri hľadaní dobrého lekara až som sa dostala k doktorovi Hederovi. Pozorne si vypočul moje predstavy, potom mi on povedal svoje a spoločne sme dospeli ku kompromisom.Operácia b...

Viac
Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to, Celková cena: €2 920  EUR   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

na zvacsenie prsnikov som sa odhodlavala uz niekolko rokov, velmi som sa bala bolesti, komplikacii a celkoveho vysledku. Nakoniec som sa odhodlala a zverila som sa do ruk dr. Hedera z Interklinik. Dnes je to tyzden po operacii a nic nelutujem, pretoze prsia su tip top sumerne, prirodzene vyzeraju a ...

Viac
Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to, Celková cena: €2 790  EUR   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Chcem poďakovať Mudr.Hederovi.Má zlaté ručičky,neskutočne ľudský prístup.Mám o rok 50 rokov a spravil mi nové krásne prednosti.Ešte raz pán doktor veĺká vďaka!!!

Viac
Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to, Celková cena: €2 400  EUR   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Velká spokojnosť s výsledkom a prístupom pána doktora Hederu. Rozhodne odporúčam..

Viac
Registrovaný užívateľ

,
Stojí to za to, Celková cena: €450  EUR   |  
Lipofilling (Fettinjektion)

Sehr zufriedenstellendes Ergebnis, genau wie im Beratungsgespräch besprochen.

Viac
Neratka

,
Stojí to za to, Celková cena: €2 300  EUR   |  
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia)

Operovaná som bola 8.9.2014. Pána doktora Hederu a rovnako aj Interklinik mozem odporucit. S vysledkom som velmi spokojna, starostlivost bola perfektna, ci uz na klinike, alebo co sa týka kontrol. Nechala som vsetko na p. doktora, od tvaru implantatu az po velkost. a Vysledok je bozsky :) mam velku ...

Viac


Ďalšie hodnotenie

ProfilMotto:

Si jediné, čo máš.

Interklinik s.r.o.

Bratislavská Klinika zdravia a krásy INTERKLINIK má za sebou mimoriadne úspešnú 20-ročnú tradíciu v poskytovaní špičkových služieb v odbore plastickej chirurgie, gynekológie, stomatológie, estetickej dermatológie a kozmetiky, ORL, cievnej chirurgie, dietológie a zdravého životného štýlu.
Profesionálne vybavenie, skúsení lekári a terapeuti, moderne vybavené operačné sály a ambulancie, príjemný personál, diskrétnosť a spokojnosť s odbornou starostlivosťou, to sú časté dôvody, prečo sa sem klienti vždy radi vracajú.

Prečo Klinika zdravia a krásy INTERKLINIK

 • špičkový tím odborných lekárov, anesteziológov, terapeutov a zdravotných sestier s medzinárodnými skúsenosťami
 • najmodernejšie technické vybavenie operačných sál a ambulancií s vlastným lôžkovým oddelením
 • príjemne a útulné prostredie navrhnuté renomovanými slovenskými dizajnérmi so štýlovým relaxačným zariadením SPAKLINIK
 • individuálny a diskrétny prístup ku každému klientovi
 • pohodlný komfort, príjemne prostredie navrhnuté so štýlovým relaxačným zariadením - SPAKLINIK
 • možnosť využitia aj iných prevádzok Relaxx centra (bazén, posilňovňa, detský kútik)
 • bezplatné parkovanie na vyhradených miestach a bezbariérový, diskrétny vstup do budovy samostatným výťahom
 • bezplatný detský kútik
 • atraktívne balíčky služieb, pravidelné sezónne akcie a novinky, niekoľko druhov VIP vernostných kariet či darčekové poukážky pre Vašich blízkych
 • možnosť úhrady výkonov formou splátok, prostredníctvom spoločnosti Home Credit

INTERKLINIK Vám ponúka komplexnú, profesionálnu a nadštandardnú starostlivosť o Vaše zdravie a krásu na jednom mieste.

Do portfólia služieb INTERKLINIK patrí:

Plastická chirurgia, Estetická dermatológia a kozmetika, Stomatológia a Stomatochirurgia, Gynekológia a Pôrodníctvo, Urológia a Sexuológia, ORL, Cievna chirurgia, Neurológia, Preventívne vyšetrenia a genetické testy, Vital – centrum zdravého životného štýlu, SPAKLINIK – Medical Spa. 

Plastická chirurgia

Plastická chirurgia je ďaleko viac ako medicínsky odbor. Našim klientom už 20 rokov pomáhame zlepšovať nielen ich vzhľad, ale prinavraciame im sebavedomie, príťažlivosť a pozitívny životný pocit. Kaž­dého pacienta preto vnímame individuálne, snažiac sa o jeho maximálne pohodlie a pocit dôvery.

TEL: +421 2 68 23 09 11
TEL: +421 905 48 08 48

Stomatológia

V našich moderných ambulanciách pracuje skúsený tím lekárov a sestier, ktorí Vám poskytnú starostlivosť bez zbytočnej bolesti a stresu. Komplexnú starostlivosť dopĺňa RTG pracovisko, možnosť využitia celkovej anestézie, estetickej stomatológie, implantológie a čeľustnej ortopédie, paradentológie, protetiky a dentálnej hygieny.

TEL: +421 2 68 23 09 30
TEL: +421 918 46 13 85

Estetická dermatológia

Pomocou najmodernejších poznatkov v starostlivosti o pleť Vám pomôžeme udržať si mladistvý stav pokožky. Odstraňovanie kožných výrastkov a bradavíc, korekcie vrások a pier, zamedzenie zvýšeného potenia, chemický peeling, mezoterapia, žehlenie pleti galvanickou žehličkou či komplexná laserová medicína alebo lekárska kozmetika.

TEL: +421 2 68 23 09 20
TEL: +421 917 40 63 75

Gynekológia

Profesionálny tím s dlhoročnou praxou Vám poskytne unikátnu starostlivosť v čase gravidity ale aj pri preventívnych vyšetreniach. Najmodernejšie 3D/4D USG zariadenie Vám umožní vidieť Vaše bábätko. V Spaklinik ponúkame gynekológmi odporúčané „gravi a mama-masáže", ktoré Vám spríjemnia obdobie gravidity.

TEL: +421 905 48 08 48
TEL: +421 2 68 23 09 11

Neurológia

Náš odborný tím, na čele so skúsenými neurológmi, vám pomôže pri akútnych pohy­bových problémoch, bolestiach hlavy, chrbtice, vyčerpanosti organizmu, či iných neuro­patiách. Včasná prevencia, diagnostika a rehabilitácia v spolupráci so Spaklinik vám poskytuje komplexný program pre rýchly návrat do života, bez bolesti a obmedzení.

ORL

Otorinolaryngologické oddelenie sa zaoberá širokým spektrom výkonov. Od diagnostiky a liečby chrápania, chorôb nosa, ucha, horných dýchacích orgánov, hltana, orgánov čuchu a chuti, vrátane nádorových chorôb až po plastické operácie nosa, ušníc a tvárových kostí. Pre vyšetrenie a liečbu využívame profesionálne vybavenie, ako je laser, endoskop a shaver.

Cievna chirurgia

Kŕčové žily (varixy) a sklerotizácia - okrem základnej požiadavky perfektného liečebného výsledku je pre nás rovnako dôležitý aj kozmetický efekt. Dobre to už vedia urobiť viacerí, my to dokážeme urobiť aj pekne.

Dietologické centrum - VITAL

Špecializované centrum v oblasti zdravého životného štýlu s personalizovaným prístupom. Kombináciou vyšetrení a výkonov či genetických testov, pomáhame pri chudnutí, odstránení dlho­dobých zdravotných ťažkostí, posilnení vitality a sebavedomia. Nastavením stravovacích návyk­ov na základe testu potravinovej neznášanlivosti a doplnením chýbajúcich látok v tele.

TEL: +421 2 68 23 09 20

Spaklinik

Každé telo potrebuje regeneráciu. Spaklinik vám po namáhavom dni, prípadne zákroku na niektorom z našich oddelení ponúka dokonalé uvoľnenie, znovuzískanie rovnováhy a harmónie. Naši skúsení maséri a fyzioterapeuti s dlhoročnými skúsenosťami pracujú s technikami, ktoré overili tisícročia.

TEL: +421 2 68 23 09 40


Naše fotografie


Zobraziť všetky fotografie


Lekári & Pracovisko

ZákrokyCeny sa zobrazujú v
Realizované zákroky Dermatológia Info Ceny od*
Liečba bradavice (verrucae) €20  EUR
Liečba condylomata accuminata a iných bradavíc €150  EUR
Realizované zákroky Plastická chirurgia Info Ceny od*
Abdominoplastika (Operácia brucha) €2 170  EUR
Miniabdominoplastika €1 350  EUR
Bielenie zubov Vnútorné bielenie za každý zub
Chemický peeling €40  EUR
Chirurgia ruky €150  EUR
Dupuytrenová kontraktúra €350  EUR
Syndróm karpálneho tunelu €150  EUR
Dentálne klenoty Vsadenie Swarovského...
Digitálny dermatoskop €89  EUR
Facelift, SMAS facelifting €1 650  EUR
Frakčný laserový resurfacing €200  EUR
Injekčné výplne €40  EUR
Lipofilling, Lipotransfer (aplikácie vlastného tuku) €490  EUR
Radiesse (Calcium hydroxylapatit) €600  EUR
Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) €170  EUR
Keramické fazety Všetky zákroky plastickej...
Keramické korunky Všetky zákroky plastickej...
Korekcia jaziev €220  EUR
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov €35  EUR
Laserové zákroky estetickej dermatológie €30  EUR
Fotorejuvenizácia /Resurfacing €80  EUR
Laserové odstránenie kožných výrastkov €30  EUR
Laserové odstránenie rozšírených žiliek €80  EUR
Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií €30  EUR
Omladzovanie pokožky Yag laserom €90  EUR
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia) €100  EUR
Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxinom €100  EUR
Liečba kŕčových žíl varixov
Sklerotizácia varixov €30  EUR
Liposukcia €755  EUR
Water-jet liposukcia (WAL) €755  EUR
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk) €80  EUR
Modelácia prsníkov (Mastopexia) €1 580  EUR
Augmentácia prsníkov s mastopexiou €2 250  EUR
Nastreľovanie náušníc €30  EUR
Niťový lifting
Mezonite €180  EUR
Odstranenie strií €400  EUR
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu €40  EUR
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov €30  EUR
Operácia gynekomastie €1 540  EUR
Operácia nosa (Rhinoplastika) €1 220  EUR
Operácia obočia (Brow lift) €1 300  EUR
Operácia očných viečok (Blepharoplastika) €600  EUR
Odstránenie xantelaziem (tukových usadenín v okolí očí) €80  EUR
Operácia pier (Augmentácia)
Zväčšenie pier - PermaLip €1 500  EUR
Operácia uší (Otoplastika) €600  EUR
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL) €30  EUR
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia) €200  EUR
Plastická operácia stydkých pyskov (Labioplastika) €590  EUR
Rádiofrekvenčná rejuvenácia(Aluma, accent, TriPollar, Spa RF, Re-Age) €60  EUR
Transplantácia vlasov 1000 štepov €1 820  EUR
Výmena implantátu €2 250  EUR
Zmenšenie prsníkov €1 580  EUR
Zubné implantáty Všetky zákroky plastickej...
Zväčšenie prsníkov (Augmentácia) €1 690  EUR
Realizované zákroky Ortopédia Info Ceny od*
Ruka - lupavý prst €150  EUR

Upozornenie

 • Ceny sú iba orientačné
 • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Fotky pred/po
Články

Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)

Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)

K nadmernému poteniu dochádza v dôsledku zvýšenej činnosti potných žliaz. Zvyčajne ide o obmedzené oblasti kože, ako sú napríklad dlane,...
  19.05.2016
Trojrozmerná augmentácia

Trojrozmerná augmentácia

Operácia poprsia (augmentácia) patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie zákroky plastických chirurgov. Nielen lekári, ale aj rôzne...
  13.11.2013
Ako sa operuje nos

Ako sa operuje nos

Operácia nosovej priehradky sa vykonáva v celkovej anestézii. Operuje sa združene na sliznici, kostiach a chrupkách. Kedysi sa takéto...
  26.06.2012

Večný problém žien - celulitída

Večný problém žien - celulitída

Vyčerpáva Vás neustály kolobeh diét a žiadny viditeľný efekt? Ak aj Vy patríte medzi tých, ktorých trápi tuk v problémových zónach,...
  30.11.2011
Zázračná „oslobodzujúca“ metóda - rádiofrekvencia

Zázračná „oslobodzujúca“ metóda - rádiofrekvencia

Aj vy patríte medzi tých, ktorých trápi tuk v problémových zónach, ochabnutá pokožka a neúspešne bojujete so striami či celulitídou?...
  30.11.2011
Poukážky pre Teba a Tvojich blízkych

Poukážky pre Teba a Tvojich blízkych

Darujte Vašim blízkym originálny darček :
  30.08.2010

Bojujete s celulitídou? S tukom v problémových zónach? S ochabnutou kožou na tele, striami, či s unavenou pleťou na tvári?

Bojujete s celulitídou? S tukom v problémových zónach? S ochabnutou...

Vieme ako na to. Veľmi efektívnou a neinvazívnou metódou. Žiadna operácia, žiadne injekcie, žiadny pracovný výpadok. Naša klinika vám...
  04.09.2009
Náš tip - Plastická chirurgia - letná akcia

Náš tip - Plastická chirurgia - letná akcia

Buďte krásna do plaviek! Využite špeciálnu letnú ponuku a užívajte si obdivné pohľady svojho okolia.
  13.07.2009
Vlasová transplantácia – čisto mužská záležitosť?

Vlasová transplantácia – čisto mužská záležitosť?

Kto najčastejšie využíva vlasovú transplantáciu ? Zákroky vlasovej transplantácie najčastejšie využívajú muži, ktorí oplešiveli v...
  08.07.2009

Zobraziť všetky články