MUDr. Zuzana Kožuchová  

BRONZE BADGE
Príspevkov: 0

Dermatovenerológia

4.3  
 |  Pridať príbeh

   Košice    

Štúdio krásy ENVYTáto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
  Adresy
Ordinácie
Nerudova 14
Košice
040 01
Slovenská republika


Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Zuzana Kožuchová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Skúsenosti pacientov pre MUDr. Zuzana Kožuchová

Anonym
Anonym

,
Stojí to za to, Celková cena: € 260 EUR   |  
Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)

MUDr. Kozuchova mi pomohla zbavit sa kruhov pod ocami za par minut. Som velmi spokojna a stastna! Neviem sa vynadivat. Skvely pristup, pekne prostredie a skutocny nefalsovany zaujem o potreby pacienta. S pozdravom, Janka M

Celý článok
Anonym
Anonym
,
Stojí to za to
Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Skvela lekárka, vyliecila ma z alopecie. Dakujem.

Celý článok
Anonym
Anonym
,
Stojí to za to
Celkové hodnotenie
Prístup lekára k pacientovi
Poskytnutie odpovedí na moje otázky
Čas, ktorý lekár so mnou strávil
Kontrola po zákroku
Rýchlosť reakcie pri telefonickej alebo e-mailovej komunikácii
Profesionalita a ochota personálu
Doba čakania

Ďakujem..ďakujem p.Mudr.Kožuchová.Som veľmi vďačný osudu,že môžem chodiť do jej ambulancie..veľmi mi pomáha.Rád by som ju odporučil všetkým čo potrebujú pomôcť.....

Celý článok
Anonym
Anonym

,
Stojí to za to, Celková cena: € 320 EUR   |  
Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxinom

Bol to asi osud stretnut taku ženu ako je P.Kožuchová Ja sa tu nebudem rozpisovat do nemoti ja len pár slov onej je to absolutne užástný až fenomenálny človek!!!! Velke dakujem a budem ju na každom rohu ospevovat ako mi velmi pomohla nebola moja choroba sranda ani že a za mesiac je to vyliečeny. B

Celý článok


Ďalšie hodnotenie

ProfilMotto:

Zdravie, krása, harmónia posilnite svoje sebavedmie.

Profil centra

CENTRUM plastickej & estetickej chirurgie Súkromnej kliniky je zameraná na výkon jednodňovej chirurgie. Jednodňová ambulantná chirurgia zahŕňa operácie s hospitalizáciou do 24 hodín.

Celý kolektív lekárov a sestier je na vysokej profesionálnej úrovni, má dlhoročné skúsenosti a je pripravený vám poskytnúť služby na nadštandardnej úrovni. Našim prvoradým cieľom je vytvoriť pre pacientov nadštandardné prostredie a maximálnu diskrétnosť. Každý pacient má samostatnú sestru, ktorá sa mu venuje 24 hodín. U nás je pacient na prvom mieste, celý režim pracoviska je sústredený na absolútnu spokojnosť pacientov.

V zlepšovaní imidžu pomocou kozmetických úprav často panuje názor, že ľudia musia zomrieť tak ako sa narodili, ženy a muži, ktorý si pomocou plastickej chirurgie zlepšili svoj výzor sú dôkazom toho, že to nie je pravda. Veľa z nich sa po celkom banálnej úprave stali sebavedomejšími, optimistickejšími a dokázali v živote oveľa viac. V estetickej chirurgii sa nejedná o bezprostrednú záchranu života či zdravia, ale ide o operácie, ktoré dávajú, zvyšujú, alebo vracajú človeku jeho sebavedomie, pomáhajú mu to jeho "ja" dostať práve tam kde si ho predstavuje mať. Plastická a estetická chirurgia vytvorením dokonalého vzhľadu významne prispieva k duševnej harmónii a pocitu spoločenského a partnerského uplatnenia.

Naše Centrum plastickej a kozmetickej chirurgie bolo založené v novembri 1997. Pôvodná koncepcia bola poskytovať kompletné služby v oblasti klasickej plastickej chirurgie. Po etablovaní sa na trhu a získaní veľkého množstva spokojných pacientov sme postupne naše služby rozširovali. Ako prvé pracovisko regiónu sme získali kompletné vybavenie s najmodernejšou laserovou technikou, bez ktorej sa už dnes renomované pracoviská nezaobídu. Nakoľko našou ambíciou bolo vždy stať sa lídrom s najširšou škálou poskytovaných služieb pracovisko sme rozšírili o oddelenie korektívnej dermatológie a lekársku kozmetiku. Jedným z dôvodov je aj to, že naším cieľom je nielen zlepšiť výzor pacienta ale ho aj udržať.

Ďalším špecifikom nášho Centra je aj maximálna špecializácia. Každý lekár pracoviska má svoj okruh operácii , v ktorých sa snaží byť najlepší a nezaťažuje sa zákrokmi a informáciami z iných operácii. Myslíme si ,že je to celosvetový trend. Výsledkom toho je napr. to, že sme sa stali certifikovaným pracoviskom na aplikáciu botulotoxínu a školíme lekárov z celého Slovenska. Skutočnosti ako nadštandardné prostredie a maximálna diskrétnosť rozvádzať netreba, pretože sú automatickou súčasťou renomovaných pracovísk.

Od roku 2004 sa pracovisko rozrástlo aj o pracoviská, ktoré poskytujú vybrané zákroky všeobecnej chirurgie, ortopédie, traumatológie, cievnej chirurgie, pripravujeme aj operácie krčno-nosno-ušné, očnú mikrochirurgiu a gynekológiu.

Podeľte sa o Vašu skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Zuzana Kožuchová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.

Odporučte lekára MUDr. Zuzana Kožuchová