Vybratie posledných rebier

missv
missv
13. 11. 2015 · Posledná odpoveď: 24. 10. 2018

Zdravím, mám otázku týkajúcu sa vybratia posledných rebier presnejšie 12-11. Nejde o chudší pás, ale na lavej strane mám posledné rebrá ako keby oduté dovnútra čiže deformované a kedže som štíhla dosť to vidno, a prekáža mi to. Hľadala som, ale nedopátrala som sa k odpovedi - robia vôbec na Slovensku tento druh operácie? Je tá operácia veľmi riziková? Alebo nedajú sa tie rebrá zrovnať nejakým korzetom? Čo by ste mi odporučili? Vopred ďakujem za odpoveď.

Reklama

odpovede (2)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Gabriel Šlárko
Bratislava . 24. 10. 2018
Dobrý deň prajem,

Táto operácie patrí naozaj ku málo častým zákrokom, ktoré sa vo všeobecnosti na Slovensku robia. Avšak nieje to technický problém. Treba si uvedomiť rozsah a umiestnenie jaziev, ktoré je možné ohodnotiť len po osobnej konzultácii ak uvidíme čo Vás konkretne trápi. Operácie nie je rizikovejšia ako akýkoľvek iný druh plastickej operácie aj keď má oproti iným operáciám svoje špecifiká.

Pekný deň
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Dobrý deň,
Deformace skeletu - kostry hrudní stěny nepatří běžně do spektra výkonů plastické chirurgie. Zabývají se tím většinou špičková pracoviště hrudní chirurgie, méně ortopedie. Nicméně v některých případech není nutné korigovat kosti hrudního koše ale dají se provést kamuflážní operace k vyrovnání deformity, například implantace silikonových vložek do defektu, nebo kombinace liposukce a fatgraftingu k vyrovnání nerovností apod. V případě zájmu se můžete objednat ke konzultaci na některé z poboček naší kliniky a po vyšetření Vám doporučíme optimální metodu, nebo postup, jak dále pokračovat.

S pozdravom a prianím pekného dňa
Prim. MUDr. Martin Molitor, PhD.
Klinika YES VISAGE, t.č. 0917 22 77 77
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Rhinoplastika
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 11. 2013
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 3. 2. 2011
Odstránenie jaziev
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 14. 6. 2022
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 7. 2015
Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 12. 1. 2024
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 3. 2019

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi