chirurgický zákrok prstov na nohe

Anonymné
Suzana
· Vytvorené: 14. 6. 2009 · Posledná odpoveď 16. 8. 2021

Dobrý deň,chcela by som sa informovať o chirirgickom zákroku skrčených prstov na nohe, či to realizujete a ak by sa dalo poslať cenník takéhoto zákroku. Vopred veľmi pekne ďakujem, s pozdravom Zuzana Petreková

7 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Edita1043754
    16. 8. 2021

    Dobrý deň chcem sa spýtať či ste našli lekára ktorý tuto operáciu realizuje. Dakujem

  • Anonymné
    Jaja940951
    18. 5. 2021

    Dobrý deň, chcem sa spýtať,aj ste našli lekára, ktorý tento zákrok realizuje?

  • Anonymné
    DVM
    18. 8. 2020
    Najlepší komentár

    Dobrý deň,
    prosím Vás napíšte mi Vás e-mail.

    Ďakujem

  • Anonymné
    Veris
    14. 5. 2020

    Dobrý deň, chcela by som sa opýtať či realizujete aj skrátenie druhého prsta na nohe. Robí mi problémy aj pri bežnom nosení obuvi.

  • Anonymné
    lia91786
    1. 4. 2012

    Dobrý deň,chcela by som sa informovať o chirurgickom zákroku zrastených prstov na obidvoch nohách,konkrétne druhého a tretieho prsta. Zaujíma ma cena a koľko trvá pooperačné hojenie. Ďakujem

    Jana

  • Anonymné
    andrea59674
    16. 4. 2011

    Dobry den chcela by som sa opytať či by bolo možne zrealizovať niečo take ako zmenšenie palcov na nohach?mam s tym dosť problem a chcela by som to nejako vyriešiť a ak by sa to dalo tak by som chcela vedieť aj cenu,vopred dakujem za odpoved.

  • Revmacentrum®

    · 18. 6. 2009

    Zdravím, paní Petreková,
    operace deformit prstů nohy realizujeme.
    Cena chirurgické úpravy tzv. kladívkových prstů nohy se pohybuje zpravidla mezi 3000 - 3500 Kč.

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama