Korekcia jaziev

drobne jazy na tvari po akne

drobne jazy na tvari po akne

Dobry den,
chcela by som vediet aky zakrok by som mala podstupit pokial mam zopar drobnych jaziev na tvari po akne???co by bolo najvhodnejsie??problemovymi zonami je okolie ust a celo...
dakujem za odpovede

(0)
   odpovedať   

Všetky reakcie na túto tému

Ewka12
Visitor
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

mna by zaujimalo to iste,tiez mam jazvicky na tvari a nic nepomaha a ni drahe kremy z lekarne.mavam velke zapalene a po nich zostavaju ruzove flaky

(0)
   Reagovať   
dwdenda
Visitor
Poslať súkromnú správu

dobrý den
chcela by som vedieť, aký zákrok by som mala podstúpiť,mám niekoľko drobných jaziev po akne na hrudníku,zatiaľ som absolvovala nikoľko krát mikrodermobraziu ale výsledok nie je taký viditeľný

(0)
   Reagovať   
MUDr. Nadežda Kanátová
platinum member Premium member
Dermatovenerológia | viacej Korektívna dermatológia
Banská Bystrica
Príspevkov: 62

Zdravím,závisí od hlbky jazvičiek,ale všeobecne na takuto indikáciu používam najradšej TCA peeling,ktorý má veľmi dobre výsledky.
Kanátová,Estetic studio,B.Bystrica

(0)
   Reagovať   
trissia
Visitor
Poslať súkromnú správu

Dobrý den,
chcela by som sa spýtat ohladne jazvičku ktora mi ostala po akne. Na licí mi ostala takak bodka pár milimetrov a je to takka ako keby dierka a vedla nej mensia. Chcela by som preto vediet ako by sa to dalo upravit, ked sa aj malujem tak stale mi to ostava vidno. A ako sa to cenovo asy pohybuje. Nakolk mam 24 rokov tak mi to trochu esteticky prekaža.

dakujem velmi pekne za odpovede a odporučania.

pekný den Patrícia

(0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Korekcia jaziev.

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?