Cena liposukcie brucha

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
foox23 foox23
Visitor IP: *.127.169.49
Nitra
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

Dobry den,
mam 27 181 a 78 kg..postava super az na to brucho...nechapem,stravujem sa normalne a pravidelne a predsa nie a nie zmiznut.aj som cvicil ale prestalo ma to bavit.Chcel by som sa spytata,kolko by stala liposukcia.Ak by bolo mozne zaslat mi odpovoed na mail(andrejvallo@hotmail.com).Dakujem

(0)
   odpovedať   
pong pong
Visitor IP: *.102.63.24
Nitra
Poslať súkromnú správu

Dobrý deň
Mám 60 rokov. výška 170/ váha74.Športujem prakticky celý život,ale neviem sa zbaviť tukov na bruchu a bokov.Zaujímala by ma cena operácie a množstvo odobratého tuku počas jedného zákroku.
Ďakujem Nagy

(0)
   Reagovať   
prim. MUDr. Daniel Mládek PhD. prim. MUDr. Daniel Mládek PhD.
silver member Premium member IP: *.197.146.84
Plastická chirurgia | viacej Chirurgia
Nitra
Príspevkov: 14

Odpoveď na pong

Dobrý deň, cena operácie odsatia tuku vo Vašom prípade, na Avelane Clinic v Nitre, lokálnej anestézii by bola cca 900 EUR.
S pozdravom Dr.Mládek

(0)
   Reagovať   
Estetik - Med, s.r.o. - Centrum plastickej chirurgie, dermatológie a korektívnej medicíny

Estetik - Med, s.r.o. - Centrum plastickej chirurgie, dermatológie a korektívnej medicíny
bronze member Basic member IP: *.197.119.176
Žilina
Príspevkov: 61

Odpoveď na pong

p. Nagy,
realizujem liposukciu buď WAL metodou, jedná sa liposukciu vodným lučom v analgosedacii event neinvazivnu liposiciu radiofrekvenciou - Exilis. Viac na našom webe XXXXXXXXXXXXXXXXX, cenu zákroku vieme upresniť až po osobnej konzultacii

s pozdravom MUDr. Váňa

(0)
   Reagovať   
simka simka
Visitor IP: *.239.242.207
Poslať súkromnú správu

dobry den ja mam 150 vysku.. 18 rokov a 60 kil... jedine s cim mam problem to je brucho a boky v poslednom roku mam stale väcsie a uz sa my urobili aj poriadne strie...rada by soim zislila cenu budem....

(0)
   Reagovať   

bronze member Basic member IP: *.197.119.176
Žilina
Príspevkov: 61

Odpoveď na simka

Na našom pracovisku realizujem liposukciu buď WAL metodou, jedná sa liposukciu vodným lučom v analgosedacii event neinvazivnu liposiciu radiofrekvenciou - Exilis. Vzhľadom k Vášmu veku by som doporučil WAL liposukciu. Viac na našom webe XXXXXXXXXXXXXXXXX, cenu zákroku vieme upresniť až po osobnej konzultacii

s pozdravom MUDr. Váňa tel. kont XXXXXXXXXX

(0)
   Reagovať   
MUDr. Dušan Guba PhD. MUDr. Dušan Guba PhD.
silver member Premium member IP: *.5.199.93
Plastická chirurgia
Bratislava
Príspevkov: 163  ( 4)

Prajem vam dobry den,
Cena v tumescentnej anesteze je cca do 1000 E, v pripade celkovej anestezy plus asi 25o E.
Je vsak potrebne vas vidiet, posudit stav a charakter tkaniv, a niektore ine, i pre nas dolezite znamky.
Ak mate zaujem o konzultaciu, kontaktujte nas prosim, bud spatne mailom, alebo priamo, tel 0903 478 339.
S pozdravom, D.Guba, primar Odd.plast.chirurgie, ULK, Bratislava

(0)
   Reagovať   
bara bara
Visitor IP: *.103.167.41
Presov
Poslať súkromnú správu

Mam výšku 164 važim 98 kil a potrebovala by som liposukciu hlavne brucha a bokov. Môžem vediet aka by bola cena?

(0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
silver member Basic member IP: *.237.227.40
Plastická chirurgia | viacej Chirurgia ruky
Košice
Príspevkov: 86

Odpoveď na bara

Dobrý deň prajem,
Skúste prosím odhadnúť, koľko by ste boli ochotná do spomínaného zákroku investovať.
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík

(0)
   Reagovať   
Iva Iva
Visitor IP: *.3.214.199
Banska Bystrica
Príspevkov: 4
Poslať súkromnú správu

Dobry den ,mam zaujem o liposukciu brucha ,resp .bokov brucha ,mam 28 rokov ,vysku 170 a vaha mi kolise medzi 55-57 kg ,pred par rokmi som velmi schudla a od vtedy mam nepekne brucho,aj ked schudnem brucho resp.boky nikdy nedokazem dat prec .Chcela by som vediet,kolko by mohla stat liposukcia v mojom pripade (chapem ,ze bez osobneho stretnutia )to je tazko povedat ,ale potrebujem to vediet len priblizne a aka metoda by bola pre mna najvhodnejsia .Chcela by som tento zakrok podstupit v co najskorsom moznom case .Za reakcie vopred DAKUJEM,IVANA

(0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
silver member Basic member IP: *.237.227.40
Košice

Odpoveď na Iva

Dobrý deň prajem,
bola by ste ochotná pre tento zákrok vycestovať aj do Košíc?
S pozdravom
MUDr. Ján Švehlík

(0)
   Reagovať   
Iva Iva
Visitor IP: *.3.214.193
Banska Bystrica
Príspevkov: 4
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na MUDr. Ján Švehlík

Dobry podvecer ,ano bola by som ochotna .A aky najskorsi termin by ste pre mna mali ??? Kolko by bola cena v mojom pripade a je mozne zaplatit aj na splatky ???

(0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
silver member Basic member IP: *.237.227.34
Košice

Odpoveď na Iva

Dobrý deň prajem,
čo sa týka termínu operácie, tak k dispozícii je 12. júl 2012 v dopoludňajších hodinách. Na splátky operácie zatiaľ nevykonávam. Čo sa týka ceny a ďalších informácií, nemusíme to rozoberať v tejto diskusii, ale napíšte mi prosím na jsvehlik@yahoo.co.uk
Zostávam s pozdravom
MUDr. Ján Švehlík

(0)
   Reagovať   
miszy1231 miszy1231
Visitor IP: *.127.11.208
Nitra
Poslať súkromnú správu

Dobrý deň, mám záujem o liposukciu brucha. mám 26 rokov, výšku 168 a váhu 54kg. po pôrode som schudla naspäť na moju predošlú váhu ale neviem sa zbaviť brucha. koľko by stála liposuckia brucha v tomto prípade ? odpíšte mi prosím na adak@post.sk

(0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Liposukcia.

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?