Liposukcia brucha - bolestivosť

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
siska siska
Visitor IP: *.105.161.188
Nitra
Príspevkov: 9
Poslať súkromnú správu

Dobry den . chcela by som sa spytat ci plasticka operacia je velmy ta ska operacia a bolestiva ako hovoria ludia.chcela by som podstupit tuto operaciu ale mam strach s bolest. a este by som sa chcela spytat ci je to mozne aj na splatky.a mohly by ste my aj povedat ako taka operacia prebieha a ci je tam aj ryziko . dakujem

(0)
   odpovedať   
Estetik - Med, s.r.o. - Centrum plastickej chirurgie, dermatológie a korektívnej medicíny

Estetik - Med, s.r.o. - Centrum plastickej chirurgie, dermatológie a korektívnej medicíny
bronze member Basic member IP: *.98.122.31
Žilina
Príspevkov: 61

Na našom pracovisku realizujeme WAL liposukciu, ktorú realizujeme ju v lokálnom umŕtvení čím sa vyhýbame možnému riziku. Metóda liposukcie za použitia vodného prúdu WAL liposukcia ( water - jet assisted liposuction ) je založená na vstrekovaní malých objemov anestetickej tekutiny tlakovou pumpou vo forme „ vodného lúča “ do oblastí plánovaného odsávania tukového tkaniva za použitia špeciálnych kanýl. Tukové bunky sa jemným prúdom tekutiny „ vyplavia “ a odsajú, pričom okolité cievy a nervy nie sú poškodené. Výhodou metódy je minimálna bolestivosť, rýchly výsledný efekt a okamžité zaradenie do normálneho života bez nutnosti rekonvalescencie. Všetky podrobnosti nájdete na našej web stránke /XXXXXXXXXXXXXXXXXX. Čo sa týka ceny a formy platenia sa vieme určte dohodnúť. V prípade záujmu sa nás kontaktujte a dohovoríme si termín konzultácie tel. č +XXXXXXXXXXXXXXX event mail: XXXXXXXXXXXXXXXXX

s pozdravom MUDr. Mihálik

(0)
   Reagovať   
Klinika GHC Praha

Klinika GHC Praha
Klinika GHC Praha
bronze member Basic member IP: *.168.37.222
Praha
Príspevkov: 1680  ( 1)

Dobrý den,

doporučujeme Vám osobní konzultaci s plastickým chirurgem, aby zhodnotil stav, indikaci k výkonu a rozhodl, zda se bude jednat pouze o liposukci břicha, kombinaci liposukce s abdominoplastikou či ambdominoplastiku. Také vysvětlí postup a stanoví cenový plán. Vstupní konzultace s některým z našich předních plastických chirurgů stojí 500,- Kč a v případě realizovaného výkonu bude z jeho ceny odečtena. Nejbližší termíny pro objednání jsou k dispozici ještě během tohoto týden. Pro objednání termínu jsem Vám kdykoliv ráda k dispozici na níže uvedených kontaktech.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX

(0)
   Reagovať   
siska siska
Visitor IP: *.105.161.188
Nitra
Poslať súkromnú správu
siska siska
Visitor IP: *.105.161.53
Nitra
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na Klinika GHC Praha

dobri den . dnes som uz po abdominoplastike brucha a som stastna ze som sa odhodlala nato . dala som si to spravit v nitre v AVOLANE CLINIK. a robil mi to pan doktor Daniel Mladek. ktoremu velmi pekne dakujem .vysledok je priam neuveritelny . este stale tomu nemozem uverit ze uz brucho mam ploche ako doska .operacia bola vykonanac 1.6.2011 a ja sa citim super . az nato ze este nemam cit v bruchu , ale aj tak sa strasne tesim .

(0)
   Reagovať   
Iva Iva
Visitor IP: *.24.138.5
Banska Bystrica
Príspevkov: 4
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na siska

Dobry den ,Siska ,tiez sa odhodlavam na liposukciu a preto by som sa Vas chcela spytat ci to velmi bolelo ,ci ste sa nakoniec rozhodli pre liposukciu alebo abdomaplastiku ,pretoze ja sa bojim ,ze pri tej by to bolo az priliz bolestive a ze by mi ostala jazva ,aj hojenie je myslim o dost dlhsie.Ak mozte poradte mi ...Dakujem

(0)
   Reagovať   
siska siska
Nitra
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na Iva

ahojIVA.bola som na abdominoplastike 1.6.2011.v nitre u pana doktora mladeka. bola som hospitalizovana 3 dni.operacia trvala 3,5hod.a mala som 3 vyvody.bolesti su asi take ako po cisarskom reze.prvich 14dni som nemohla sedet iba stat a lezat .bolesti sa daju vidrzat ,akurat problem robi ked sa ide lahnut a ked sa vstava ..nosila som stahujuci pas 24h.denne 5tyzdnov. teras uz nenosim . brucho mam pekne ploche .som rada ze mi uz nevisi . pred operaciou som mala obvod pasa cez pupok 86cm . a teras mam 75cm. a to uz je velky rozdiel.mne by sa nedala urobit liposukcia lebo ja som mala kozu navise a v takom pripade liposukcia neviriesi problem . .jazvu mam na spodu brucha od jednej bedrovej kosti po druhu to je 30cm.je to len taka tenucka ciarka . stehy su vstrebatelne takze ziadne vitahovanie stehov . len pupok je zosivani z vnutra takze mi tam trcala jedna cverenka ktoru mi doktor vittiahol po dvoch tyzdnoch . nebolelo to lebo brucho mam necitlive . citlivost budem mat v pruchu as po 3 az 6 mesiacoch . strasne sa tesim lebo som si nemislela ze az takto pekne sa to da spravit . a jazvu vobec nevidno lebo je pod plavkami . inak jazva kym vibledne tak to trva 9mesiacov az 12mesiacov povedal mi doktor . takze radsej ist na abdominoplastiku vysledok je perfektny a az tak to neboli . len prve dni . ale co clovek pre krasu neuroby . tak ahoj a drzim palec

(0)
   Reagovať   
Aspen Aesthetic Clinics - Europe

bronze member Basic member IP: *.179.251.98
Príspevkov: 1404  ( 1)

Odpoveď na siska

body-jet a harvest-jet jsou nejmodernejsi a nejsetrnejsi liposukce

(0)
   Reagovať   
siska siska
Nitra
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na Aspen Aesthetic Clinics - Europe

Po abdominoplastike brucha mi zostala trosku pokrcena koza pod pupkom . budem potrebovat zbrusenie koze , ale to az na jesen . co to vlastne je to zbrusenie koze ako sa to roby a nezostane mi po zbruseni flak na bruchu?alebo nezijde mi po zbruceni pigment v oblasti zbrusenia . a ako to bude pri opalovani opali sa mi to rovnomerne.

(0)
   Reagovať   
juliet juliet
Visitor IP: *.43.218.170
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na siska

dobrý deň, zaujímalo by ma koľko ste zaplatili za tento zákrok a či sa to týkalo len brucha. ďakujem julia

(0)
   Reagovať   
siska siska
Nitra
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na juliet

dobry den Juliet,bola to len abdominoplastika brucha , cize len rekonstrukcia celeho brucha nie s liposukciou .zakrok stal 1560eur.

(0)
   Reagovať   
siska siska
Nitra
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na siska

brucho mi este stale pracuje a na moje pocudovanie koza sa mi vyrovnala takze nebudem potrebovat zbrusenie koze . ale brucho budem mat v uplnom poriatku tak asi v decembri lebo stale este nemam cit v bruchu a doktor povedal ze to trva 3-6mesiacov kym zacnem mat citlivost v bruchu .

(0)
   Reagovať   
anonym anonym
Visitor IP: *.91.11.107
Bratislava
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na siska

prosim poradte mi niekto dobru kliniku na liposukciu brusko trnava a okolie dakujem pekne

(0)
   Reagovať   
MUDr. Rastislav Trška PhD.

silver member Basic member IP: *.160.24.34
Plastická chirurgia | viacej Chirurgia
Bratislava, Prievidza
Príspevkov: 27

Odpoveď na anonym

Dobrý deň!
V Bratislave Vám môžeme ponúknuť jednu z najmodernejších a najšetrnejších spôsobov liposukcie prístrojom Body-Jet (WAL - water jet assited liposuction), ktorú je možné vykonať v lokálnej anestézii - po zákroku môžete ihne´d odísť domov. V prípade záujmu o konzultáciu nás kontaktujte. S pozdravom MUDr. Rastislav Trška, PhD.

(0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Liposukcia.

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?