Mnoho jaziev po rezných ranách

megabite
17. 9. 2011 · Posledná odpoveď: 19. 9. 2011

Objavim som Vaše fórum a chcel by som poprosiť o radu, či by existoval nejaký spôsob ako odstrániť jazvy, ktoré boli spôsobené skalpelom. Nechcem aby tu niekto posudzoval moju osobnosť, každý sme mali problém a každý ich nejako riešil, ibaže je to už veľa mesiacov, veľa sa zmenilo, no nepekné jazvy zostali. na vnútornej strane predlaktia sú jazvy skôr vypuklé na boku idú zase do hĺbky. Prioritne by som chcel odstrániť jazvu približne v stredne vnútornej strany predlaktia, ktorá je asi najhoršia, vypuklá a čo je najnepríjemnejšie tak stále bolí už aj pri dotyku. Je ju vidno na prvej z priložených fotografii. Prosím o rady, typy čo môžem urobiť preto aby som sa opäť na svoju ruku dokázal pozrieť. Ďakujem.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Zuzana Chovancová
Žiadne recenzie
Nitra . 19. 9. 2011
Dobrý deň! Na našom pracovisku riešime vypuklé, do hĺbky idúce ako aj začervenalé jazvy laserom event. karboxyterapiou. Ošetrenia treba niekoľkokrát opakovať, dochádza k vyblednutiu začervenalých jaziev a korekcii hĺbky event. výšky jaziev, avšak nie k ich úplnému odstráneniu.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Blefaroplastika
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 1. 12. 2014
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 12. 12. 2017
Odstránenie jaziev
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 21. 11. 2012
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 9. 1. 2018
Plazma terapia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 5. 2021
Otoplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 15. 4. 2021
Zmenšenie prsníkov
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 4. 5. 2018
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 22. 1. 2020
Frakčný laser
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 11. 2023
Odstránenie jaziev laserom
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 13. 7. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi