Orientačná cena rhinoplastiky

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
anielik261 anielik261
Visitor IP: *.255.255.255
Príspevkov: 2
Poslať súkromnú správu

Dobrý deň, chcem sa opýtať na cenu rhinoplastiky od - do lebo na stránke to nieje

(0)
   odpovedať   
MUDr. Imrich Kováč MUDr. Imrich Kováč
platinum member Premium member IP: *.41.66.12
Plastická chirurgia
Nitra
Príspevkov: 72  ( 1)

Dobrý deň,
cena operácie nosa sa pohybuje v závislosti od požadovanej korekcie, to znamená, či požadujete upraviť len špičku, len kostnú časť, alebo kompletne celý nos. Tiež celková suma závisí od toho, či budete operovaná v lokálnej alebo celkovej narkóze. Preto je vhodné dohodnúť si osobnú konzultáciu, kde Vám radi odpovieme na všetky Vaše otázky. Prajem pekný deň!

S pozdravom,
MUDr.Imrich Kováč

(0)
   Reagovať   
Ústav lekárskej kozmetiky a.s. Ústav lekárskej kozmetiky a.s.
silver member Premium member IP: *.5.199.93
Bratislava
Príspevkov: 137

prajeme vam dobry den

cena rhinoplastik je od cca 700- 1200 E. Samozrejme, cena zavisli od rozsahu operacneho vykonu,dlzky hospitalizacie, pouzitej anestezy, atd ....Ak mate zaujem , prosim kontaktujte nas bud spatne mailom, alebo priamo, tel>: 0903 478 339.
S pozdravom, dr. D.Guba, Phd, odd.plast chirurgie ULK, Bratislava

(0)
   Reagovať   
MUDr. Ján Švehlík

MUDr. Ján Švehlík
MUDr. Ján Švehlík
silver member Basic member IP: *.151.218.132
Plastická chirurgia | viacej Chirurgia ruky
Košice
Príspevkov: 86

Dobrý deň prajem,

nasledujúce ceny sú platné v našom zariadení a sú stiahnuté z mojej stránky www.svehlik.sk
Korekcia deformácií nosa- mäkkých častí* 450,-
Korekcia deformácií nosa – mäkkých a kostených častí* 770,-
K cene za výkon je potrebné prirátať cenu za celkovú anestézu - 175,-
a pooperačné sledovanie 35,- EUR
Celý výkon tak vyjde na 660 až 980,- EUR.
V cene je vstupné vyšetrenie, konzultácia, pooperačné preväzy a samozrejmosťou je poskytovanie rád a konzultácie v pooperačnom období v dlhodobejšom horizonte až navždy.
Hádam som Vám zodpovedal dostatočne a presvedčivo.
Zostávam s pozdravom,

MUDr. Ján Švehlík

(0)
   Reagovať   
MUDr. Eva Potocka CSc. MUDr. Eva Potocka CSc.
Visitor IP: *.212.37.28
Príspevkov: 13
Poslať súkromnú správu

Dobry den
Cena za rhinoplastiku zavisi od toho, co treba spravit a od toho, ci zakrok je mozne urobit v miestnom umrtveni, alebo v celkovej narkoze. Pohybuje sa od 450 do 1000 EUR. V tom su aj kontroly, prevazy a lieky. ozete poslat aj svoje FOTO na blizsie posudenie, pripadne sa prihlasit na konzultaciu
Dr.Potocka, CSc.

(0)
   Reagovať   
MUDr.  Alexandra Novotná PhD.

MUDr. Alexandra Novotná PhD.
silver member Basic member IP: *.40.55.89
Dermatovenerológia
Bratislava
Príspevkov: 97  ( 1)

Pekny den, cena zavisi od rozsahu zakroku a urcite je potrebna predtym konzultacia, v pripade celkovej anestezii je potrebne aj interne predoperacne vysetrenie . Na konzultaciu sa objednajte na c. XXXXXXXXXXXX
S pozdravom Esthetic

(0)
   Reagovať   

MUDr. Alexandra Novotná PhD.
silver member Basic member IP: *.40.55.89
Dermatovenerológia
Bratislava
Príspevkov: 97  ( 1)

Pekny den, cena zavisi od rozsahu operacie / tiez ci je potrebna lokalna alebo celkova anestezia / a je od 1200- 1860 €. Myslim, ze som vam uz raz odpovedala.
Je urcite potrebna konzultacia , objednajte sa na c. XXXXXXXXXXXX.
S pozdravom Esthetic

(0)
   Reagovať   
Charlotte Charlotte
Visitor IP: *.146.141.216
Bratislava
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na Ústav lekárskej kozmetiky a.s.

Dobrý deň,
som po 2 plastikách nosa, ale stále nie som spokojná, potrebovala by som podvihnúť špičku nahor. To znamená, že by som potrebovala korekciu mäkkej časti. Je možné urobiť túto operáciu v lokálnej anestézii? Nerada by som sa nechala opakovane uspávať, ak to nie je nevyhnutné.
Ďakujem za odpoveď a želám pekný deň.
Charlotte

(0)
   Reagovať   
Nikola Nikola
Visitor IP: *.168.83.44
Presov
Príspevkov: 2
Poslať súkromnú správu

Dobrý večer, pokiaľ by som mala záujem opraviť len špičku nosa-je široká chcela by som ju zúžiť... je potrebná celkové anestéza ? koľko cca eur by vyšiel celý zákrok ? vopred ďakujem

(0)
   Reagovať   
MUDr. Jozefina Skulaviková MUDr. Jozefina Skulaviková
silver member Premium member IP: *.110.134.29
Plastická chirurgia
Vienna
Bratislava
Príspevkov: 131  ( 1)

Odpoveď na Nikola

Mila Nikola,
na korekciu spicky nosa nie je potrebna celkova anesteza
dolezitejsia nez cena (ktora je v ramci Slovenska mimochodom velmi rozdielna a verejne vacsinou aj pristupna na internete) je sposob/metoda operacie, nechajte si vsetko vysvetlit na osobnej konzultacii aj u viacerych chirurgov a potom sa aj na zaklade ceny rozhodnite
otazkou je, ci a ako daleko ste ochotna vycestovat z miesta svojho bydliska kvoli cene, resp. kvoli chirurgovi
s pozdravom,
dr. jo skulavik

(0)
   Reagovať   
MUDr. Viliam Jurášek MUDr. Viliam Jurášek
platinum member Premium member IP: *.58.195.73
Plastická chirurgia
Košice
Príspevkov: 177

Cena je 425 eur, v lokalnej anestezii, v pripade ze nie je potrebné vykonat transplantáciu chrupavky. S pozdravom dr. jurášek , košice

(0)
   Reagovať   
gabdarius gabdarius
Visitor IP: *.240.183.17
Pardubice
Poslať súkromnú správu

Dobry den, prosim vas, aka by bola orientacna cena za skratenie dlzky nosa asi o polcentimetra, max centimeter? Ide o tu makku najprednejsiu cast spicky nosa. Nos mam pekny, rovny, len je pridlhy. Dakujem

(0)
   Reagovať   
lenka lenka
Visitor IP: *.81.161.93
Zilina
Poslať súkromnú správu

Dobry den,chcem sa opytat na cenu tvarovania spicky nosa kys.hyaluronovou ci staci jeden zakrok alebo viac krat.Respektive ci by ste mi odporucili nejakyiny zakrok,moja spicka nosa nieje zaoblena ale ako keby rozdelena,taka ciara cez stred.

(0)
   Reagovať   
klaudia klaudia
Visitor IP: *.116.97.11
Banska Bystrica
Poslať súkromnú správu
Odpoveď na MUDr. Eva Potocka CSc.

dobry den! aj ja by som chcela oberovat nos,ale neviem ze kolko to stoji možem Vam poslat fotku ze ako vyzerá nos?

(0)
   Reagovať   
bambulka bambulka
Visitor IP: *.167.13.83
Kosice
Poslať súkromnú správu

dobry den ja by som sa vas chcela opytat o radu chcela by som si dat zrobit špičku nosa zda sami nos pridlhy a mam ho dost okruhly co by ste my poradili? dakujem mozem vam aj poslat fotku?

(0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Operácia nosa (Rhinoplastika).

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?