Septoplastika a uprava nosnej dierky

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.
zoskag zoskag
Visitor IP: *.255.255.255
Príspevkov: 1
Poslať súkromnú správu

Dobry den, roku 2012 som bola na operaciu nosa,septoplastiku, nakolko som mala uplne ohnutu prepazku. Po vybrati dlah sa mi to v priebehu niekolkych dni vratilo naspät a je to este viac zakryvene, ako to bolo predtym. Mam problem s dychanim, hlavne v noci, musim zaspavat len na jednej strane, aby som druhu dierku mala uvolnenu. Chcela som sa opytat, ak podstupim dalsiu septo, ci sa mi to zasa nevrati do tej istej polohy, ci ma vyznam ist zasa. Dalej by ma zaujimalo, ci sa popri septo da aj upravit nosna dierka, pretoze mam jednu dierku zmensenu a aka by bola cena, keby som to absolvovala u Vas aj so septoplastikou. Dakujem velmi pekne za Vasu odpoved.

(0)
   odpovedať   
ESSUR Clinic ESSUR Clinic
platinum member Premium member IP: *.40.234.128
Banská Bystrica
Príspevkov: 70  ( 2)

Operácia nosovej prepážky je problematická vec,pretože prepážka má jednu nepríjemnú vlastnosť,tzv.pamäť.Je to dané anatomickými danosťami chrupavky prepážky. To spôsobí,že sa prepážka za nejakú dobu po operácii vráti do pôvodnej polohy,čo sa stalo aj Vám.Opakovaná septoplastika preto môže,ale aj nemusí priniesť očakávaný efekt.Nosová dierka sa zväžšuje ťažko a spravidla za cenu viditeľných jaziev.

(0)
   Reagovať   
Ľutujeme, ale táto diskusia bola zablokovaná. Nebudete do nej môcť pridať žiadne ďalšie príspevky.

Vytvorte novú diskusiu v téme Septoplastika.

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?