Bolesť v ľavom prsníku

civa3
6. 6. 2015 · Posledná odpoveď: 7. 6. 2015

Ahojte,som 7 mesiacov po augumentácii,485 ml nagor anatóm. Začala som pociťovať už dlhšie bolesť v ľavom prsníku,hlavne,keď ráno vstavam z postele,pri zmene polohy.Pravý je úplne v poriadku.Inak sú rovnaké,žiadne zmeny nevidim ani na jednom.Možete mi poradiť,či je to vážne ? Ďakujem za odpoveď

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Vlastimil Víšek CSc.
MUDr. Vlastimil Víšek CSc.
Žiadne recenzie
7. 6. 2015
Najlepšia odpoveď
Vážená slečno, na prvém místě byste se měla poradit s Vaším operatérem, ten nejlépe ví, jakou operační techniku uplatnil, jak preparoval tkáně, jak operace probíhala, jaká z toho mohou být vyplývat rizika. Jak to popisujete, asi nepůjde o nic vážného, možná jste oblast více zatížila nebo udělala nějaký extrémní pohyb. Důležité je, že nedošlo ke změně objemu postižené strany- mám na mysli otok, hematom, případný nějaký výpotek kolem implantátu. Nyní byste se měla cca 2-3 týdny fyzicky šetřit, oblast zklidnit a nosit speciální podprsenku jako po operaci. Pokud potíže nepřestanou, pak by asi přicházelo v úvahu ultrazvukové vyšetření prsu.
Srdečně Vás zdravím, prim. Dr. V. Víšek, CSc., plastický chirurg, Praha.
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 5. 2022
Blefaroplastika
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 20. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 5. 2015
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 25. 8. 2014
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 5. 2020
Otoplastika
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 27. 12. 2011
Liposukcia
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 9. 11. 2022
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 6. 2016
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 10. 1. 2020
Obriezka
Žiadne odpovede

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi