Bolesti a modriny na prsníku po augmentácii

evita235424
24. 8. 2014 · Posledná odpoveď: 25. 8. 2014

dobrý den, ja som momentálne mesiac po operácii. mám eurosilikony 250 anatomické pod sval. je pravda, že som hrozne tenká, v podstate som bola iba obrastená kožou, takmer nijaká prsná žľaza, či tuk. Po operácii ma v podstate hrozne bolela iba pravá strana, mám doteraz aj modriny a ten pravý prsník oveľa tvrdší ako ľavý, hlavne navrchu a stále je o niečo väčší. Na spodku mi to mäkne. Môžete mi, prosím, povedať, čím to môže byť, či sa mám obávať nejakej komplikácie. Tá pravá strana je stále trošku boľavá pri hýbaní rukou, ťahá ma to trošku v podpazuší, Dakujem vám veľmi pekne za odpoveď.

Reklama

odpovede (4)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Miroslav Glück
Košice . 25. 8. 2014
Pekný deň,
Vami uvádzané ťažkosti môžu pretrvávať aj niekoľko týždňov po operácii,je potrebné sledovať či nemáte nejaké prejavy zápalu/začervenenie,pulzujúca bolesť,zvýšené teploty/inak je to normálny pooperačný priebeh,v prípade pochybností kontaktujte svojho operatéra ktorý Vám určite poradí.
S pozdravom
MUDr.Miroslav Gluck
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
ENVY klinika estetickej medicíny
3 adresy v Bratislavský kraj, Košický kraj... . 25. 8. 2014
Dobrý deň, v tomto prípade je potrebná konzultácia.Objednať sa môžte po 1.9. na tel čísle 0948671555. S pozdravom Klinika Envy
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 25. 8. 2014
Dobrý deň

Určite navštívte vašeho operatéra.

S pozdravom Kubeková - sestra Essur Clinic
Premium
Bratislava . 25. 8. 2014
Dobrý deň Evita,
dôležité je dodržiavať pooperačné doporučenia Vašeho chirurga. V zásade môže pretrvávať opuch a bolestivosť prsníka aj viac ako mesiac po operácii. Môžete byť pokojná. Doporučujem trpezlivosť a absolvovanie plánovanej kontroly u Vášho chirurga.
S pozdravom,
Dr. Fedeleš ml.
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 26. 5. 2015
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2015
Mastopexia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 28. 6. 2016
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 27. 4. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 2. 10. 2016
Liposukcia
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 16. 1. 2020
Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 6. 2012
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 8. 4. 2014
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 5. 2020

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi