Crossfit a silikony

Anonymné
evelyn6060
Bratislava · Vytvorené: 17. 7. 2016 · Posledná odpoveď 26. 7. 2016

Dobry den

Velmi tuzim po peknych a velkych prsiach. Rozhodla som sa podstupit zvacsenie. Velmi sa na to tesim ale mam obavy ci sa budem moct vratit plnohodnotne k mojmu cviceniu ku Crossfitu. Je to narocne silovo kondicne cvicenie plne trhanych a rychlych zmes roznych cvikov. Zatial som sa to nikde nedocitala. Bola by som velmi rada keby niekto zareagoval aby som vedela co ma caka. Dakujem

6 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Lulu28
    26. 7. 2016

    Ano, ale iba tie nohy, cize horna polovica tela nic. Bezpecne cviky ako predkopavanie, zakopavanie v sede a pod. Podprsenku dostanes pooperacnu, tu mozes vyuzivat aj na sport do tych 3 mesiacov kludne ak potrebujes, ja nosim teraz klasicke sportove podprsenky, nemam take obrovske prsia, ze by som potrebovala nejake specialne vystuze alebo co :)

  • Anonymné
    evelyn6060
    25. 7. 2016

    Po 6 tyzdnoch??? Super. Ak sa mi to bude dobre hojit a budem moct zacat po 6 tyzdnoch budem stastna ako blcha. Mas aj nijake specialne podprsenky na sport?

  • Anonymné
    Lulu28
    21. 7. 2016

    Presne tak, treba na to ist opartne, po 6 tyzdnoch som uz cvicila nohy vo fitku, ale nezatazovala som nijako hrudnik, po 3 mesiacoch sa postupne da vratit k sportu a robit vsetko, co neboli :) ja teraz chodim na box, do fitka, jazdim aj na bicykli esxtremnejsie a da sa, je to kazdym dnom lepsie, drzim palne ;-)

  • Anonymné
    evelyn6060
    21. 7. 2016

    dakujem za reakciu :-)

    Som rada ze sa vobec budem moct k nemu vratit. Bala som sa ze nie. Operaciu mam v decembri a buduci tyzden konzultaciu tak uvidim na com sa dohodneme. Crossfit nerobim nijak sutazne aj ked som ich par uz absolvovala. Velmi ma to bavi nasla som sa v tom a nerada by som s nim skoncila. Pockam samozrejme kolko bude treba aby som si nijak neublizila. Pekne ti dakujem za odpoved velmi si ma potesila. Pekny den

  • Anonymné
    Lulu28
    21. 7. 2016

    Ja som predtym robila crossfit, aj som vela posilnovala (tazke vahy), mam anatomicke implantaty s rezom z axil cca 4 mesiace. Bolo mi povedane, ze sa mozem uz naplno zatazovat, ale niektore cviky stale neviem spravit, lebo ma to strasne "taha", neviem to opisat. Su to hlavne kliky a dvihanie sa na hrazde. Ani plavanie nie je super prijemne, ale celkom sa to uz da. Uvidim neskor, sesternica ma okruhle tiez z pazuch a mala s klikmi problem viac nez rok :( ale cinku nad hlavu uz dokazem v pohode dvihat a podobne, len hrudnikove cviky necvicim zatial vobec. Je to ale individualne, kopa fitnessiek ma spravene prsia a cvicia normalne. Niekedy rozmyslam, ci ma tak neobmedzuje ten sposob rezu, lebo mi strasne dlho trvalo, kym som vobec vedela upazit, zdvihnut ruky. Mozno prave to ma taha. Treba sa poradit s odbornikom. Drzim palce :)

  • MUDr. Jozef Fedeleš PhD.

    · 18. 7. 2016
    Najlepší komentár

    Dobrý deň, pri športovcoch je veľmi dôležité vybrať vhodný typ implantátov, aby čo najmenej obmedzovali skorý návrat k cvičeniu a minimalizovali sa možné pooperačné komplikácie.
    S pozdravom,
    Dr. Fedeleš

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama