Nagor 450 ml. okrúhle alebo 485 ml. anatomické

Via
25. 3. 2014 · Posledná odpoveď: 8. 4. 2014

Bola som na prvej konzultácií a mám navrhnuté 450ml. okrúhle nagor, vysoký profil na 75% plnené alebo 485ml. nagor anatom. s vysokým profilom. Mám 166 cm a 59 kg, pod prsiami 77cm. Chcem sa poradiť, keďže sa stále rozhodujem. Ktoré by ste volili a prečo? Aký by bol rozdiel? Prípadne názor iného chirurga na odporúčanú veľkosť k mojim mieram? Ak mi môže niekto pomôcť fotom s týmito veľkosťami impl.po oprerácií budem veľmi vďačná.

Reklama

odpoveď (1)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
Premium
ESSUR Clinic
Banská Bystrica . 8. 4. 2014
Najlepšia odpoveď
Dobrý deň, veľkosť implantátov sa určuje podľa viacerých kritérií. Jedno z nich sú parametre postavy aby sa zachovala symetria tela- proporčnosť. Je to hlavne z estetického dôvodu, každá neproporčnosť pôsobí neesteticky, neprirodzene. Ďalšie kritérium výberu veľkosti a tvaru implantátu sú samotné podmienky hrudníka a prsníkov, množstvo kože a pod. Takže aj to rozhoduje najmä z medicínskeho hľadiska o vhodnej veľkosti. Značka Nagor patrí medzi najrenomovanejšie značky. Momentálne sa preferuje všade vo vyspelom svete anatomický tvar. Odporúčam značku Nagor, anatomický tvar a veľkosť musí navrhnúť lekár podľa ,,nálezu,, po premeraní. V prípade záujmu nás môžete navštíviť na nezáväznú konzultáciu, prípadne viac kliník aby ste sa uistila na správnosti návrhu. Foto môže byť veľmi klamlivé a skresľujúce. Každá žena má iný tvar a postavenie prsníkov a rovnaké implantáty môžu vyzerať u každej rozdielne. Ideálne je, aby ste si vyskúšala ,,testery od výrobcu implantátov,,. My na klinike poskytujeme možnosť vyskúsať si špeciálne vyrobené testery aj od výrobcu Nagor, ktoré sa vložia do podprsenky podľa zvolenej veľkosti implantátu. Tester zohľadňuje tvar prsníka takže naozaj verne si viete pozrieť ako bude vyzerať zvolený implantát po zákroku. Prajeme veľa spokojnosti. S pozdravom Essur clinic, MUDr. Očenáš Milan, Banská Bystrica
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
3 odpovede, najnovšia odpoveď: 6. 4. 2018
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 8. 12. 2020
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 7. 6. 2015
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 20. 9. 2022
Zväčšenie pŕs
15 odpovedí, najnovšia odpoveď: 26. 6. 2013
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 19. 5. 2018
Zväčšenie pŕs
2 odpovede, najnovšia odpoveď: 4. 2. 2020
Zväčšenie pŕs
4 odpovede, najnovšia odpoveď: 18. 3. 2015
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 18. 5. 2022
Zväčšenie pŕs
1 odpoveď, najnovšia odpoveď: 11. 5. 2022

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi