poraďte

(Diskusia k téme Zväčšenie prsníkov (Augmentácia))

poraďte

Som po operácií 3a1/2 roka, zatial super a chcela by som sa spýtať či môžem chodiť do solária či to implantatom neškodí. V práci dvíham dosť ťažké bedne, mierne cvičím a chcela by som vedieť či to nema nejaky vplyv. Ďakujem

12.06.2009 19:23

Odosielanie

Odpoveď naporaďte / 12.6.2009 19:23

prajem vam dobre rano, u vacsiny pacientiek 2-3 mesiace po operacii je mozna plna fyzicka aktivita, tzn po troch od operacie ani solarium, ani cvicenie nemaju ziadny vplyv.
s pozdravom, dr d guba, primar odd plast chirurgie ULK

15.06.2009 07:29

Kvalitné  (0)    Nekvalitné  (0)
Odpoveď naporaďte / 12.6.2009 19:23

Dobry den. Po takto dlhej dobe od operacie by ste mali byt s implantatmi stotoznena a mozete robit vsetko, co zeny bez implantatov- teda napr. dvihat len tolko,kolko vladzete, viac nie. S pozdravom Dr. Cerven.

15.06.2009 08:41

Kvalitné  (0)    Nekvalitné  (0)

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?