Prechladnutie pred operáciou prs

Anonymné
kate221226
Nitra · Vytvorené: 17. 10. 2014 · Posledná odpoveď 5. 2. 2018

prosim Vas poradte mi....mam 10dni pred operaciou prs a citim sa nachladnuta...ziadna teplota nic..len palenie za ocami, unava....ake mozem brat este lieky ked idem na op?

7 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    Cajka77
    5. 2. 2018

    Ďakujem za odpoved pani doktorka

  • MUDr. Dominika Kevická

    · 5. 2. 2018

    Dobrý deň, jedna sa o to, že budete operovana v celkovej anestézii a anestéziológ Vás určite neuspi, pokial budete mat bolesti hrdla. Hrozilo by jednak zavlečenie infekcie do nižších dýchacích ciest ako aj možný vznik opuchu hrdla a následne komplikácie. S pozdravom Dr. Kevicka

  • Anonymné
    Cajka77
    5. 2. 2018
    Najlepší komentár

    Dobry den týžden pred terminom som zacala byt prechladnuta hlavne ma bolelo hrdlo . Liecila som sa len strepfen strepsils a kloktanie a teraz je dva dni pred terminom a stale ma picha v mandliach .
    Mozem ist na operáciu? Co by sa stalo keby ma operuju ? Nechcem to prelozit

  • Anonymné
    kate221226
    20. 10. 2014

    Ďakujem pan doktor za odpoved...

  • Anonymné
    kate221226
    18. 10. 2014

    Na prieduskach...nekaslem nesoplim nic...len sa proste necitim fit...dufam ze ma to prejde nerada by som prekladala op...

  • Anonymné
    kate221226
    18. 10. 2014

    Dakujem za odpoved...no dufam ze budem fit...pobolievaju ma uz pri

  • Anonymné
    Dianlina
    18. 10. 2014

    Mňa tiež asi týžden a pol pred operáciou niečo obchádzalo . Dala som si paraleny a čaj z čerstvého zázvoru s medom a citrónom a za dva dni som bola fit. Ale je to individuálne. Držím palce

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama