Reklamácia plastickej operácie

Anonymné
annapechova
Bratislava · Vytvorené: 9. 1. 2015 · Posledná odpoveď 12. 2. 2015

Dobrý deň,začiatkom minulého roka som bola u Pani doktorky J. na zákrok-vsadenie implantátu.Nakolko sa výsledný efekt nezhoduje s tým čo som si predstavovala a na čom sme sa dohodli,chcem reklamovať zákrok. Máte už niekto skúsenosť s reklamovaním plast.zákroku u nej? Ďakujem za akýkoľvek príspevok

3 komentáre

Reklama
  • MUDr. Zdena Stratilová

    · 12. 2. 2015

    Dobrý den,

    záleží na tom, co stojí v informovaném souhlasu se zákrokem, který jste před ošetřením podepsala. Pokud Vám lékařka nedala podepsat žádný, což by se nemělo stát, záleží na domluvě s ní. Pokud se u našich pacientů objeví nějaká vada spojená se zákrokem, byť je to jen drobnost, provádíme korekci zdarma. Jakým způsobem postupuje kolegyně už musíte zjistit sama. S pozdravem,

    MUDr. Stratilová

  • Anonymné
    annapechova
    12. 1. 2015

    Dakujem za odpoved.
    Ale nejde o prsne implantaty.Ide o jeden tvarovy implantat v brade.Je neumerne velky mojej tvary.Velkost implantatu vybrala pani doktorka,kedze bol vyber zly,myslela som ze mam tu moznost to reklamovat.

  • Anonymné
    mi321cb
    10. 1. 2015

    Pekny vecer zelam!No,myslim,ze s reklamaciou asi neuspejete,aj ked ja som u dotycnej pani doktorky nebola,ale ako viem,ak nie ste spokojna s augumentaciou,budete si musiet pripadnu reaugumentaciu znova uhradit v plnej vyske...

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama