tupá bolesť a pnutie v prsníku po augmentacii

Anonymné
ludmila
Bratislava · Vytvorené: 11. 7. 2016 · Posledná odpoveď 13. 7. 2016

Dobry den, som 19 den po jednoduchej augmentacii. Po prvej kontrole bolo vsetko ok. Zneistuje ma pocit slabej tupej bolesti, pnutia, palenia na dvoch miestach v prsniku. Druhy je uplme bez bolesti. Ide o proces hojenia alebo zbytocne panikarim ? Dakujem.

5 komentárov

Reklama
  • Anonymné
    ludmila
    13. 7. 2016

    Dakujem za vsetky reakcie na moj prispevok.....upokojili ma a viem, ze trpezlivost ruze prinasa :-)

  • Anonymné
    slnecnica3
    13. 7. 2016

    Som tiez po OP, v janurai 2016 a mozem povedat, ze este stale som opatrna, ked chcem nieco tazzsie zodvihnut, posunut. Este to stale nie je uplne zahojene. Bolesti nemam, ale citim, ze to este nie su uplne moje prsia. Takze ten proces hojenia je dost dlhy a preto si myslim, ze na 19. den je to uplne noermalne, ak sa vyskytne bolest, ci palenie.

  • Anonymné
    Lulu28
    12. 7. 2016

    Ahoj, presne tak, zbytocne by som nepanikarila, 19 dni je este kratka doba. Mna tiez jedna strana bolela viac ako druha, mala som ju napuchnutejsiu, tvrdsiu, bradavka ma bolela. Ak sa potrebujes uistit, kludne lekarovi napis, za to nic nedas :) drzim palce nech sa dobre zahoji

  • Anonymné
    nika300306
    12. 7. 2016
    Najlepší komentár

    Ahoj, tak si tiez myslim, ze je to v pohode ja som to mala tiez, take palenie az tahanie. Take neprijemne to bolo, ale kazda sme ina, kazda mame telo ine a spravanie tela na cudziu vec inu. Ak mas implantat pod svalom, tak sa ti mozno,uz pomalicky zacina (sval) uvolnovat a preto je ten pocit zasa iny po 19 dnoch, ako bol doteraz. Bud kontaktuj svojho doktora alebo este, nejaky ten cas pockaj :) Drzim palce, aby to bolo v poriadku

  • MUDr. Katarína Simonová

    · 12. 7. 2016

    Dobry den
    Rozne asymetrické bolesti ,pnutie, pichanie, pálenie, opuchy sú v prvých mesiacoch po augmentácii uplne normálne, nikto nemá dokonale symetrické prsia a stačí aby na jednej strane operatér niečo viac uvolnoval, posuval....a už može byt pocitovo iný jeden ako druhý prsník, taktiež viac používame jednu končatinu ako druhú, spávat môžete viac na jednom boku ako na druhom...proste je viac dovodou prečo bolesti nie sú symetrické. Ale vždy je namieste sa opytať najprv vášho operatéra či to može byť niečim sposobené alebo či netreba prísť na malu,
    ,rýchlu kontrolu,.
    S pozdravom dr simonová

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Radi Vás vypočujeme
Zapojte sa do diskusného fóra Estheticon. Chýbate nám tu!
Reklama