Zvlnené implantáty

Nikitka
13. 7. 2014 · Posledná odpoveď: 23. 11. 2020

Mám 3 roky po operácii a nedávno som schudla o 11 kg, no zvlnili sa mi implantáty na oboch prsníkoch. Keď nemám podprsenku,trebárs ráno keď vstanem, nie je to vobec viditeľné,akonáhle si dám podprsenku a po niekoľkých hod./resp.celom dni ju dám dolu/ vlnenie je evidentné tak ako v predklone,tak aj v stoji..Čo sa s tým dá robiť? Pomohla by iba opatovná operácia? Vďaka.

Reklama

odpovede (3)

Všetky odpovede na túto otázku pochádzajú od kvalifikovaných lekárov
MUDr. Miroslav Glück
Košice . 21. 7. 2014
Dobrý deň,
pri výraznejšom schudnutí sa stráca aj podkožné tkanivo a zvlnenie môže byť hmatné.Súhlasím s kolegami,určite by pomohol prenos vlastného tuku.
S pozdravom
MUDr.Miroslav Gluck
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Premium
Bratislava . 19. 7. 2014
Dobrý deň Nikitka,
ľutujem, ale pri zvlnení implantátu je možná len operačná korekcia. Možnosti sú viaceré - zmena typu a uloženia implantátu, použitie Alloderm, ale pokiaľ je to možné, doporučujem použitie vlastného tuku na zamaskovanie vlnenia. Jedná sa o najšetrnejšiu z možností.
S pozdravom,
Dr. Fedeleš
Premium
Nitra . 14. 7. 2014
Dobrý deň,
viditeľnosť okrajov a vlnenie implantátov vo Vašom prípade je pravdepodobne spôsobené výraznejšou stratou hmotnosti. Aby sa však vylúčila aj iná príčina, je potrebné sonografické vyšetrenie a následne konzultovať svojho operatéra. V niektorých takýchto prípadoch pomáha prenos tuku z inej časti tela a aplikácia do prsníkov.

S pozdravom,
MUDr.Imrich Kováč
Avelane clinic
Reklama

Hľadať ďalšie otázky

Podobné otázky

Zväčšenie pŕs
5 odpovedí, najnovšia odpoveď: 12. 3. 2021
Zväčšenie pŕs
Žiadne odpovede

Informácie zverejňované na portáli Estheticon.sk, nemôžu v žiadnom prípade nahradiť konzultáciu pacienta s lekárom. Estheticon.sk nie je zodpovedný za produkty alebo služby ponúkané odborníkmi.

Poradiť pacientovi