Neinvazívny lifting tváre (Ulthera)  

Ide o novú metódu omladenia pokožky celkom neinvazívnou metódou (tzn. bez operácie, bez jaziev a modrín a dokonca aj bez vpichov ihiel, či bez akéhokoľvek porušenia vrchnej vrstvy pokožky). Ošetriť je možné nie len tvár, ale aj krk, dekoltáž, prsia (vyzdvihnutie ochabnutého poprsia až o niekoľko cm), chrbát ruky a okolie očí (brow-lifting).

Princíp metódy

Ulthera je metóda, pomocou ktorej sa vykonáva nechirurgické ošetrenie vysoko fókusovým ultrazvukom, tzv. ultherapia. Ide o jediný FDA schválený neinvazívny SMAS face lifting, ktorý zachová mimiku. Oblasti vhodné k ošetreniu sú líca, krk a okolie očí (brow-lifting). Ultherapia využíva prirodzenú regeneratívnu schopnosť organizmu jemne a postupne obnoviť pamäť pokožky, plus podporného tkaniva a jeho výhodou je, že pôsobí v rovnakej podkožnej vrstve ako klasický chirurgický zákrok.

Priebeh ošetrenia

Ultherapia spočíva v jednorazových zákrokoch. Do pokožky, do voliteľnej hĺbky 4,5 mm, 3 mm alebo 1,5 mm, sa vysiela vysoká energia intenzívneho fókusového ultrazvuku. To vedie, podľa hĺbky pôsobenia, už bezprostredne po aplikácii k viditeľnému liftingovému efektu a spevneniu. Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne vypne.

Ulthera

Výhody ošetrenia

Ultherapia je neinvazívna a účinná alternatíva pre všetkých, kto chirurgický liftingový zákrok odmietajú, či už z dôvodu samotného chirurgického zákroku, dlhšej rekonvalescencie, či možnosti vytvorenia neprirodzenej mimiky. Ulthera sa dokáže efektívne pohybovať takto hlboko v tkanive a vypnúť ho. Vrchné vrstvy pokožky pritom ostávajú neporušené.

Popis vznikol za pomocí Beneficium Euro Ltd s.r.o.

Ste odborníkom pre tento výkon? Staňte sa autorom popisu tohoto zákroku! Návštevníci portálu hľadajúci tento výkon Vás uvidia ako autora textu, odborníka pre túto oblasť. Pacienti sa s dôverou obracajú s konzultáciou skôr na lekára, ktorého vnímajú ako experta práve na problém, ktorý ich trápi. Chcete sa stať autorom? Kontaktujte nás ešte dnes! Ukážka a podmienky účasti na autorských textoch.
Autor:


   
Súvisiace zákroky
Diskusia
O čom sa hovorí Reakcií celkom Posledná odpoveď
Opakovanie ošetrenia prístrojom Ulthera POPULAR 1 15.09.2013
Ulthera na aknóznu pleť POPULAR 0 09.01.2013
Ultherapia na pleť s atopickým ekzémom POPULAR 1 15.09.2013
Zobraziť všetky diskusie k Neinvazívny lifting tváre (Ulthera)