Odstránenie chrápania

Táto webová stránka zbiera za účelom zefektívnenia poskytovaných služieb prevádzkové data, tzv. cookie súbory. Pokiaľ so zberom cookie súborov nesúhlasíte, zmeňte nastavenia. Viac informácií v zásady ochrany súkromia.

Chrápanie. Snáď najväčší postrach spoločných spálni. Tisícky zaručených domácich receptov ako sa zbaviť problému, ktorý silne narušuje spolužitie, spoľahlivo nefungujú. Súčasné poznatky naviac ukazujú, že chrápanie môže mať nielen vážne následky sociálne, ale dokonca aj zdravotné. Je možné chrápanie odstrániť? Aké sú jeho príčiny? Takéto otázky si dnes a denne kladú všetci, ktorých sa problém týka alebo dotýka. Najčastejšie sa dá chrápanie riešiť laserovým zákrokom na mäkkom podnebí (LAUP, eventuálne laserovým spriechodnením nosa (LAMT).

Ste odborník? Napíšte popis tohoto zákroku. Popis musí splňovať naše požiadavky a dodržať záväznú osnovu. Pri popise budete uvedený/á ako autor. Pozrite sa na ukážku a prečítajte si podrobné podmienky.
Publikované
   
Súvisiace zákroky
Diskusia
O čom sa hovorí Reakcií celkom Posledná odpoveď
Odstranenie chrápania- cena a postup 1 16.05.2011
Chrapanie u dietata 0 12.11.2008
Pomoze LAUP 0 10.09.2008
Zobraziť všetky diskusie k Odstránenie chrápania

Komerčná správa: Rozhodli ste sa pre plastickú operáciu? Chcete, aby vzhľad jazvy bol čo najlepší? Chcete urýchliť vstrebávanie opuchov a krvných podliatin po operácii a podporiť nekomplikované hojenie?