Pomáhame vám na vašej ceste ku kráse a sebavedomiu

Zmyslom Estheticonu je podporiť správnu voľbu každého estetického a zdravotného rozhodnutia na základe informácií a skúseností pacientov tak, aby zdravie bolo vždy najväčšou hodnotou.

SK Náhled Estheticon comic strip JK

 

ČO JE ESTHETICON

Zdieľanie skúseností a podpora od tých, čo to už majú za sebou

O otázkach týkajúcich sa našeho zovňajšku nie je vždy ľahké sa baviť ani s najbližšími. Na Estheticone nájdete súkromie a anonymitu pre zdieľanie vašich pochybností a obáv. Tí skúsenejší vám môžu poradiť, alebo aspoň vypočuť vaše pochybnosti.

Odpovede od skúsených odborníkov

Estheticon je zdroj jedinečných informácií k jednotlivým zákrokom. Články, rozhovory, videá a kvalifikované odpovede na otázky pacientov – zistite, čo zaujíma vás; spýtajte sa na to, čo neviete certifikovaných lekárov.

NAŠE HODNOTY

Skutočné príbehy – skutoční pacienti

Naši užívatelia denne vkladajú svoje skúsenosti so zákrokmi, svoje fotografie pred a po zákroku, pýtajú sa vo fóre našich odborníkov. Skutočnou hodnotou je možnosť tieto skúsenosti zdieľať s ostatnými a pomôcť tak iným v rozhodnutí, zmenšiť obavy, upozorniť na riziká.

Kvalifikovaná voľba – informácie a výber

V našej databáze nájdete informácie k celkom 240 zákrokom a 250 aktívnych lekárskych odborníkov, ktorých môžu návštevníci kontaktovať buď priamo alebo prostredníctvom fóra.

Transparentnosť – nájdete profesionálnych a zodpovedných lekárov

Sme transparentný portál plne rešpektujúcí zásady ochrany súkromia. Pre našich užívateľov sme vytvorili pravidlá pre prispievanie v diskusiách, tak aby sme zachovali kvalitu a prínosnosť obsahu na portáli.

Pravidlá sa týkajú taktiež publikovania negatívnych hodnotení – i tu sme transparentný. K publikovaniu negatívneho hodnotenia je nutné mimo iné taktiež dôkaz o podstúpenom zákroku a teda identifikovať sa (iba pre daného lekára), to je pre veľa pacientov odradzujúce. To je dôvod, prečo nájdete oveľa menej negatívnych hodnotení, než pozitívnych. Veríme, že na negatívne hodnotenie by mala mať druhá strana možnosť reagovať – naši transparentní lekári si za svojou prácou stoja. Na portáli ich poznáte vďaka:

face sk medal tl sk

Podpora

Spojenie odpovedí odborníkov na vaše obavy, spolu s príbehmi skutočných pacientov vám dáva informačný základ pre vaše rozhodnutie. Nič ale nenahradí skutočnú konzultáciu s odborníkom.

 

Od nášho založenia v roku 2006, sme sa stali dôveryhodným zdrojom informácií pre milióny užívateľov hľadajúcich odpovede na otázky spojené s estetickou medicínou na celom svete, na 15 jazykových verziách.

Pomohli sme i vám? Napíšte vašu skúsenosť a pomôžte ostatným!

button

Najaktívnejší členovia našej komunity sa môžu stať dokonca našimi ambasádormi - Estheticon friends >>

Návštevníkov nášho portálu si vážime. Prečítajte si, čo o Estheticone hovoria:

 

"Stránky Estheticon mi veľmi pomohli. Moje rozhodnutie ísť na tento zákrok bola dlhodobá záležitosť. Ale tu som našla takmer všetko, čo som hľadala. Hodnotenie žien, ktoré mali zákrok za sebou, odborné články, zoznam chirurgov."
„Hodnotenie som napísala, lebo som bola MAX spokojná s doktorom, prístupom a aj s celým teamom. Estheticon mi pomohol vo všetkom, s fotkami, otázkami a problémami, ktoré sa tu riešia. Nemusela som sa všetko vypytovať doktora, ale našla som tu odpovede priamo od doktorov na daný problém. Ozaj je to tu super a klobúk dolu, že je táto stránka takto dobre urobená a zrozumiteľná. :-)“
"Pol roka som čítala príspevky na Estheticone, pozerala som si fotky, študovala som jednotlivé značky, než som sa rozhodla pre zákrok, značku implantátov a kde sa dám operovať."

Aktualizované: 26.10.2018