Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Dr. Alexander centrum asistovanej reprodukcie

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Dr. Alexander centrum asistovanej reprodukcie? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Dr. Alexander centrum asistovanej reprodukcie

Motto:

Sme tu pre vás, aby sme vám umožnili splniť vašu túžbu po vlastnom dieťati.

Uvítanie

Centrum asistovanej reprodukcie Dr. Alexander je novovzniknuté najmodernejšie centrum pre liečbu neplodnosti, situované v srdci svetoznámeho kúpeľného mesta Piešťany. Centrum bolo vybudované v historickej kúpeľnej budove Vila Dr. Alexander ležiacej na brehu rieky Váh v blízkosti Skleného mostu. Pokojné kúpeľné prostredie obklopené parkom, kolonádou a oddychovými zónami Vás príjemne naladí v každom ročnom období.

 

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Centrum Dr. Alexander Vám ponúka konzultačnú, diagnostickú a liečebnú starostlivosť profesionálneho tímu embryológov a zdravotných sestier pod vedením špecialistu z ČR Dr. Jana Vodičku, ktorý svojimi výsledkami a skúsenosťami v oblasti reprodukčnej medicíny nesporne patrí k uznávaným špičkovým odborníkom v Českej a Slovenskej republike. Centrum Dr. Alexander využíva najmodernejšie prístrojovo a technicky vybavené laboratórium, ktoré nepochybne konkuruje popredným centrám asistovanej reprodukcie v zahraničí, v symbióze s kvalifikovanými metodickými postupmi skúsených embryológov.

Centrum asistovanej reprodukcie Dr. Alexander Vám ponúka širokú škálu zákrokov. Medzi najdôležitejšie a najvýznamnejšie zákroky patrí asistovaný hatching, chirurgický odber spermií MESA a TESE, darcovstvo embryí, vajíčok i spermií, genetické, hormonálne a imunologické vyšetrenie. Okrem toho môžete podstúpiť indukciu ovulácie, či spermatogenézy, vyšetrenie ejakulátu, stanovenie spermiogramu, vyšetrenie ovulácie, alebo vyšetrenie priechodnosti vajcovodov. Klinika tiež ponúka kryokonzerváciu, mimotelné oplodnenie, intrauterinnú insemináciu, či preimplatačnú genetickú diagnostiku.

Najmodernejšie vybavenie centra v rukách našich špičkových odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti reprodukčnej medicíny je jedným z hlavných predpokladov pre úspešnú liečbu.

Naša klinika

Centrum asistovanej reprodukcie Dr. Alexander nájdete v Pieštanoch, na Winterovej ulici 1745/41, na brehu Váhu. Hneď oproti klinike sa nachádza nemocnica Alexandra Wintera a o kúsok ďalej nájdete i rozsiahly mestský park plný vegetácie a pokoja.

 

 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 29 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Winterova 1745 / 41
921 01 Piešťany
Slovenská republika