Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Andrea Kormanová

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Andrea Kormanová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Andrea Kormanová

Uvítanie

MUDr. Andrea Kormanová patrí do skupiny popredných odborných lekárov jednodňovej chirurgie na klinike Centrum Kramáre. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré môžete u doktorky podstúpiť sú operácie hlavy a krku. Ide predovšetkým o jednodňovú chirurgiu, ktorá zahŕňa úpravu nosovej prepážky, úpravu vonkajšieho nosa, vyberanie nosohltanových a krčných mandlí, operáciu hlasiviek, stredného ucha a operáciu viečok rovnako ako odstávajúcich uší. Všetky tieto zákroky MUDr. Andrea Kormanová vykonáva za použitia najmodernejších prístrojov a progresívnych metód liečby. Postupom času sa pani doktorka vyšpecifikovala a dnes patrí medzi popredných slovenských odborníkov na rhinoplastiky a otoplastiky

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Otorinolaryngologička doktorka Kormanová sa v rámci kliniky sústreďuje predovšetkým na zákroky spojené s úpravou nosa, očí a uší. Prístup ku každému pacientovi je veľmi osobitý a podlieha konzultácií s ďalšími odborníkmi z praxe. Práve dôkladné vyšetrenia pacientov a podrobnú konzultáciu zákroku pokladá pani doktorka za jednu z najdôležitejších činností. Chirurgické úkony, ktoré uskutočňuje si nevyžadujú ďalšiu hospitalizáciu čo oceňujú predovšetkým pacienti. 

 

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Andrea Kormanová je už niekoľko rokov súčasťou špecializovaného pracoviska Centrum Kramáre, Spol s.r.o., ktoré sa sústreďuje na úkony jednodňovej estetickej chirurgie. Centrum si počas obdobia pôsobiaceho v tejto oblasti vybudovalo výborné renomé, ktoré oceňujú klienti nielen zo Slovenska ale aj zahraničia. Svojou polohou v jednej z najväčších zdravotníckych oblastí v Bratislave ponúka pacientom skvelí servis, služby a dostupnosť. Okrem časovej nenáročnosti zákrokov pacienti vysoko hodnotia predovšetkým profesionálny prístup a vysokú kvalitu, ktorou sa doktorka Kormanová prezentuje.

Zaujímavosti

Do portfólia pani doktorky patrí aj následná starostlivosť o pacientov, pri ktorej sa sústredí na urýchlenie hojenia a operačných rán, či zmiernenie príznakov akútnych zápalov alebo iných pooperačných stavov. Uskutočňované je to použitím progresívnej technológie laserovej liečby, ktorá zmierňuje bolesť a urýchľuje hojenie pooperačných rán. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od*
Operácia nosa (Rhinoplastika) podľa typu zákroku +... Od 800 €
Operácia uší (Otoplastika) obidve ušnice Od 600 €
Septoplastika

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Limbova 22
83101 Bratislava
Bratislava - Kramáre
Slovenská republika