Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Aura - Anti Age Clinic

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Aura - Anti Age Clinic? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Aura - Anti Age Clinic

Uvítanie

Aura Anti Age Clinic je moderné zariadenie ponúkajúce široké spektrum kozmetických ošetrení pre mužov i ženy. Túžite po krásnych, plných perách, potrebujete sa zbaviť vrások, vyliečiť akné, či revitalizovať Váš unavený krk, dekolt, alebo ruky? Potom ste na správnom mieste.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Aura Anti Age Clinic Vám ponúka množstvo služieb kozmetických ošetrení využitím moderných a účinných prístrojov, ako napríklad laserovú medicínu, injekčné metodiky, či tvárové a telové ošetrenia.

V zozname procedúr, ktoré Aura Clinic ponúka, nájdete zákroky od A po Z, alebo i od hlavy až po päty. Túžite po zvodných, plných perách? Nechajte si ich vyplniť, bezpečne a účinne, injekčnými výplňami na počkanie. Zvoliť si môžete látky Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem a Surgiderm, všetko preparáty neškodnej kyseliny hyalurónovej. To však nie je jediný zákrok v portfóliu kliniky. Okrem toho ponúkajú i chemický peeling pre kompletné vyčistenie pokožky tváre, a ak Vás trápi akné, nechajte si ho vyliečiť laserovou liečbou. Laserom je taktiež možné vykonať epiláciu a depiláciu jemných chĺpkov kdekoľvek na tele, a tiež sa ním vykonáva fotorejuvenizácia/resurfacing.

Vyškolený personál Aura Anti Age Clinic Vám tiež s radosťou pomôže zbaviť sa celulitídy pomocou revolučného prístroja VelaShape, a taktiež môžete podstúpiť liposukciu na báze podtlaku.

Podstúpiť môžete tiež mezoterapiu pre revitalizáciu, oživenie a zjemnenie pokožky na tvári, krku, dekolte a rukách. A pokiaľ Vás trápia vrásky, na klinike je možné nechaťsi ich odstrániť pomocou botulotoxínu.

Asi najexotickejším zákrokom, ktorý Aura Anti Age Clinic ponúka, je bezpochyby plazmaterapia, inak známa i ako Drakula terapia. Ide o nechirurgickú metódu aplikácie Vašej vlastnej krvnej plazmy do podkožného tkaniva. Ošetrenie je maximálne bezpečné, netoxické, a vďaka využitiu Vašej vlastnej krvnej plazmy, i úplne prirodzené pre Vaše telo. Týmto zákrokom je možné spomaliť vonkajšie viditeľné prejavy starnutia, a taktiež celkovo regeneruje pokožku a jej bunky. Pokožka sa po tomto zákroku výrazne rozjasní, napne a Vaše vrásky zmiznú.

Naša klinika

Aura Anti Age Clinic nájdete v Bratislave, na ulici Hanácka 9. V prostredí modernej, no útulnej a pokojom vyplnenej kliniky, Vás vždy privíta milý a prívetivý personál, vždy pripravený poskytnúť čo najlepšie služby tak, aby ste sa vždy s radosťou vracali.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Chemický peeling Od 35 €
Injekčné výplne Od 130 €
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej) Od 170 €
Laserová epilácia, depilácia - odstránenie chĺpkov Od 25 €
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Fotorejuvenizácia /Resurfacing Od 45 €
   Laserová liečba akné
Liečba celulitídy Od 20 €
Liposukcia - Na báze podtlaku
   VelaShape Od 20 €
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 130 €
PRP – Plazma terapia (Drakula terapia)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Hanácka 9
82104 Bratislava
Slovenská republika