Odborníci vo vašom okolí

MUDr. Zdenko Zamboj
Plastická chirurgia, Vráble, Trnava, Žiar nad Hronom, Lučenec, Banská Bystrica
30 hodnotení
Viac

Odborníci vo vašom okolí

MUDr. Zdenko Zamboj
Plastická chirurgia, Vráble, Trnava, Žiar nad Hronom, Lučenec, Banská Bystrica
30 hodnotení
Viac

Mgr. Peter Cilík

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Mgr. Peter Cilík? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Mgr. Peter Cilík

Motto:

Sme tu pre vás, aby sme vám umožnili splniť vašu túžbu po vlastnom dieťati.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ESHRE - European Society of Human Reproduction and Embryology

Uvítanie

Mgr. Peter Cilík pôsobí ako vedúci embryológ na súkromnej klinike asistovanej reprodukcie Dr. Alexander v Piešťanoch. Počas svojej doterajšej praxe vykonal viac ako 2000 cyklov a viac ako 50 cyklov asistovanej reprodukcie s využitím mikrochirurgických metód MESA a TESE. Pravidelne sa zúčastňuje na medzinárodných konferenciách doma i v zahraničí, a je aktívnym členom ESHRE – Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Mgr. Peter Cilík má ukončené magisterské štúdium na Prírodovedeckej faklte UK v Bratislave, kde vyštudoval odbor biológia-fyziológia-genetika. Po štúdiu pôsobil ako embryológ v súkromnom centre asistovanej reprodukcie v Slovenskej republike.

Je absolventom študíjnej stáže zameranej na metódy MESA a TESE v centre asistovanej reprodukcie v Prahe.

Počas doterajšej praxe embryológa vykonal viac ako 2000 samostatne odvedených cyklov a viac ako 50 cyklo s využitím mikrochirurgických metód MESA/TESA.
V roku 2000 bol ako embryológ členom tímu, ktorý stál pri narodení jedného z prvých detí využitím metódy TESE v histórii Slovenska.

Naša ordinácia/klinika

Mgr. Peter Cilík Vás vždy s úmevom privíta v priestoroch centra asistovanej reprodukcie Dr. Alexander, kde pôsobí a poskytuje svoje služby ako vedúci embryológ. Centrum Dr. Alexander nájdete na Winterovej ulici 1745/41. Z centra budete mať výhľad na rieku Váh a v blízkosti sa nachádza i rozsiahly mestský park. Centrum je vybavené najmodernejšími zariadeniami a technológiami, kde sa budete vždy cítiť pohodlne v rukách špičkových odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Zaujímavosti

Zúčastnil sa taktiež workshopu asistovanej reprodukcie v Gente v Belgicku, ktorý bol zameraný na mikromanipulačné metódy. Tatkiež sa zúčastnil workshopu zameraného na andrológiu v Amsterdame, a workshopu zameranom na kryoprezerváciu v gréckych Aténach.

Je aktívnym členom medzinárodnej organizácie ESHRE – Európska spoločnosť pre ľudskú reprodukciu a embryológiu. Pravidelne sa zúčastňuje, prehlbuje si vedomosti a naberá skúsenosti na rôznych medzinárodných konferenciách a prednáškach na domácej i zahraničnej pôde.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 29 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Winterova 1745 / 41
921 01 Piešťany
Slovenská republika