Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Mgr. Peter Cilík

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Mgr. Peter Cilík? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Mgr. Peter Cilík

Motto:

Sme tu pre vás, aby sme vám umožnili splniť vašu túžbu po vlastnom dieťati.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ESHRE - European Society of Human Reproduction and Embryology

Uvítanie

Mgr. Peter Cilík pôsobí ako vedúci embryológ na súkromnej klinike asistovanej reprodukcie Dr. Alexander v Piešťanoch. Počas svojej doterajšej praxe vykonal viac ako 2000 cyklov a viac ako 50 cyklov asistovanej reprodukcie s využitím mikrochirurgických metód MESA a TESE. Pravidelne sa zúčastňuje na medzinárodných konferenciách doma i v zahraničí, a je aktívnym členom ESHRE – Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Mgr. Peter Cilík má ukončené magisterské štúdium na Prírodovedeckej faklte UK v Bratislave, kde vyštudoval odbor biológia-fyziológia-genetika. Po štúdiu pôsobil ako embryológ v súkromnom centre asistovanej reprodukcie v Slovenskej republike.

Je absolventom študíjnej stáže zameranej na metódy MESA a TESE v centre asistovanej reprodukcie v Prahe.

Počas doterajšej praxe embryológa vykonal viac ako 2000 samostatne odvedených cyklov a viac ako 50 cyklo s využitím mikrochirurgických metód MESA/TESA.
V roku 2000 bol ako embryológ členom tímu, ktorý stál pri narodení jedného z prvých detí využitím metódy TESE v histórii Slovenska.

Naša ordinácia/klinika

Mgr. Peter Cilík Vás vždy s úmevom privíta v priestoroch centra asistovanej reprodukcie Dr. Alexander, kde pôsobí a poskytuje svoje služby ako vedúci embryológ. Centrum Dr. Alexander nájdete na Winterovej ulici 1745/41. Z centra budete mať výhľad na rieku Váh a v blízkosti sa nachádza i rozsiahly mestský park. Centrum je vybavené najmodernejšími zariadeniami a technológiami, kde sa budete vždy cítiť pohodlne v rukách špičkových odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami.

Zaujímavosti

Zúčastnil sa taktiež workshopu asistovanej reprodukcie v Gente v Belgicku, ktorý bol zameraný na mikromanipulačné metódy. Tatkiež sa zúčastnil workshopu zameraného na andrológiu v Amsterdame, a workshopu zameranom na kryoprezerváciu v gréckych Aténach.

Je aktívnym členom medzinárodnej organizácie ESHRE – Európska spoločnosť pre ľudskú reprodukciu a embryológiu. Pravidelne sa zúčastňuje, prehlbuje si vedomosti a naberá skúsenosti na rôznych medzinárodných konferenciách a prednáškach na domácej i zahraničnej pôde.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 29 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Winterova 1745 / 41
921 01 Piešťany
Slovenská republika