Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Mgr. Alena Cilíková

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Mgr. Alena Cilíková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Mgr. Alena Cilíková

Motto:

Sme tu pre vás, aby sme vám umožnili splniť vašu túžbu po vlastnom dieťati.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ESHRE - European Society of Human Reproduction and Embryology

Uvítanie

Mgr. Alena Cilíková pôsobí ako embryologička na súkromnej klinike asistovanej reprodukcie Dr. Alexander v Pieštanoch. Je členkou ESHRE – Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukcie a embryológiu, absolventkou zahraničných študíjnych stáží, a počas svojej praxe embryologičky vykonala už viac ako 1700 samostatne odvedených cyklov.

Naša ordinácia/klinika

Mgr. Alenu Cilíkovú pôsobí v centre asistovanej reprodukcie Dr. Alexander, ktoré nájdete v priestoroch Vila Dr. Alexander v Pieštanoch, na Winterovej ulici 1745/41. Centrum sa nachádza v tichej lokalite Pieštan, na brehu rieky Váh, v blízkosti rozľahlého mestského parku. Svoje služby tam ponúka spolu s kolektívom špičkových skúsených odborníkov na asistovanú reprodukciu.

Centrum Dr. Alexander je novovzniknuté najmodernejšie centrum pre liečbu neplodnosti a asistovanú reprodukciu. Využíva len tie najmodernejšie technológie a techniky liečby. Ako jedno z mála zariadení na Slovensku, ponúka centrum Dr. Alexander služby chirurgického odberu spermií MESA, TESE.

Vzdelanie a prax

Vzdelanie nadobudla na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave, kde ukončila štúdium s magisterským titulom z odboru biológia-fyziológia-genetika. Počas štúdia absolvovala študíjnu stáž v centre asistovanej reprodukcie v Prahe. Tam taktiež absolvovala ďalšiu študíjnu stáž, konkrétne na oddelení reprodukčnej biológie v Českej Akadémiii vied. Neskôr pôsobila ako embryológ v súkromnom centre asistovanej reprodukcie na Slovensku.

Počas svojej dlhoročnej praxe vykonala už viac ako 1700 samostatne vedených cyklov.

Zúčastnila sa workshopu zameranom na andrológiu v holandskom Amsterdame, a na workshope kryoprezerváciu v Aténach v Grécku. Je pravidelnou účastníčkou rôznych domácich i medzinárodných konferencií a prednášok, kde si prehlbuje vedomosti a naberá nové skúsenosti, ktoré neskôr aplikuje i do praxe.

Zaujímavosti

Je aktívnou členkou Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu – European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 29 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Winterova 1745 / 41
921 01 Piešťany
Slovenská republika