Odborníci vo vašom okolí

MUDr. Zdenko Zamboj
Plastická chirurgia, Vráble, Trnava, Žiar nad Hronom, Lučenec, Banská Bystrica
30 hodnotení
Viac

Odborníci vo vašom okolí

MUDr. Zdenko Zamboj
Plastická chirurgia, Vráble, Trnava, Žiar nad Hronom, Lučenec, Banská Bystrica
30 hodnotení
Viac

Mgr. Alena Cilíková

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Mgr. Alena Cilíková? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Mgr. Alena Cilíková

Motto:

Sme tu pre vás, aby sme vám umožnili splniť vašu túžbu po vlastnom dieťati.

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • ESHRE - European Society of Human Reproduction and Embryology

Uvítanie

Mgr. Alena Cilíková pôsobí ako embryologička na súkromnej klinike asistovanej reprodukcie Dr. Alexander v Pieštanoch. Je členkou ESHRE – Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukcie a embryológiu, absolventkou zahraničných študíjnych stáží, a počas svojej praxe embryologičky vykonala už viac ako 1700 samostatne odvedených cyklov.

Naša ordinácia/klinika

Mgr. Alenu Cilíkovú pôsobí v centre asistovanej reprodukcie Dr. Alexander, ktoré nájdete v priestoroch Vila Dr. Alexander v Pieštanoch, na Winterovej ulici 1745/41. Centrum sa nachádza v tichej lokalite Pieštan, na brehu rieky Váh, v blízkosti rozľahlého mestského parku. Svoje služby tam ponúka spolu s kolektívom špičkových skúsených odborníkov na asistovanú reprodukciu.

Centrum Dr. Alexander je novovzniknuté najmodernejšie centrum pre liečbu neplodnosti a asistovanú reprodukciu. Využíva len tie najmodernejšie technológie a techniky liečby. Ako jedno z mála zariadení na Slovensku, ponúka centrum Dr. Alexander služby chirurgického odberu spermií MESA, TESE.

Vzdelanie a prax

Vzdelanie nadobudla na Prírodovedeckej fakulte UK v Bratislave, kde ukončila štúdium s magisterským titulom z odboru biológia-fyziológia-genetika. Počas štúdia absolvovala študíjnu stáž v centre asistovanej reprodukcie v Prahe. Tam taktiež absolvovala ďalšiu študíjnu stáž, konkrétne na oddelení reprodukčnej biológie v Českej Akadémiii vied. Neskôr pôsobila ako embryológ v súkromnom centre asistovanej reprodukcie na Slovensku.

Počas svojej dlhoročnej praxe vykonala už viac ako 1700 samostatne vedených cyklov.

Zúčastnila sa workshopu zameranom na andrológiu v holandskom Amsterdame, a na workshope kryoprezerváciu v Aténach v Grécku. Je pravidelnou účastníčkou rôznych domácich i medzinárodných konferencií a prednášok, kde si prehlbuje vedomosti a naberá nové skúsenosti, ktoré neskôr aplikuje i do praxe.

Zaujímavosti

Je aktívnou členkou Európskej spoločnosti pre ľudskú reprodukciu a embryológiu – European Society of Human Reproduction and Embryology (ESHRE).

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 29 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Winterova 1745 / 41
921 01 Piešťany
Slovenská republika