Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Tomáš Dianiška

Dermatológia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Tomáš Dianiška? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Tomáš Dianiška - Dermatológia Bratislava

Motto:

Pre zdravú pleť

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • EADV - Európska akadémia dermatovenerológie
  • SLK - Slovenská lekárska komora
  • SLS - Slovenská lekárska spoločnosť

Uvítanie

MUDr. Tomáš Dianiška je členom Slovenskej lekárskej komory, Slovenskej lekárskej spoločnosti a Európskej akadémie pre dermatológiu a dendrológiu. Pôsobí ako popredný kožný doktor na klinike v Bratislave. Zároveň je tento odborník členom Slovenskej lekárskej komory a  Európskej akadémie dermatovenerológov. Počas pôsobenia na klinike v Bratislave si vybudoval značné renomé, o ktorom svädčia prevažne pozitívne reakcie od pacientov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Nosnou tematikou jeho záujmu je dermatovenerológia a korektívna dermatológia. U doktora MUDr. Tomáša Dianiška môžete podstúpiť rôzne zákroky estetickej medicíny. Medzi tie najvyhľadávanejšie patria digitálny dermatoskop, injekčné výplne či liečba akné.

Takisto môžete pod jeho vedením podstúpiť liebu hyperhidrózy, ktorá pacientom pomáha s problémom nadmerného potenia sa pomocou aplikácie botulotoxínu. Výhodou tohto neinvazívneho zákroku je okamžitý efekt, ktorého výsledky je vidieť hneď po ošetrení. Riešenie tohto delikátneho problému vyhľadáva neustále rastúce množstvo pacientov, ktorí na kliniku prichádzajú. Tí oceňujú predovšetkým odborný a priateľský prístup nielen doktora MUDr. Tomáša Dianiška, ale aj celého tímu zdravotníckeho zariadenia.

Vyhľadávaným typom ošetrenia je aj aplikácia botulotoxínu, ktorá pomáha odstrániť vrásky. Najčastejšie sa botulotoxín používa na vyplnenie vrások v okolí úst, očí a vrások na čele. Na klinike taktiež môžete podstúpiť odstránenie kožných výrastkov, znamienok a iných kožných derivátov. Výhodov všetkých týchto zákrokov je predovšetkým ich neinvazívny charakter, ktorý dovoľuje pacientom opustiť kliniku následne po ošetrení bez nutnosti ďalšej hospitalizácie.

Vzdelanie a prax

Po ukončení štúdia na Lekárskej fakulte Univerzity Palackého v Olomouci sa venuje odboru dermatovenerológia. Praktické a teoretické vedomosti získal na Dermatovenerologickej klinike SZU v Bratislave. Znalosti a zručnosti si pravidelne dopĺňa na stážach, odborných seminároch a kongresoch doma a v zahraničí. Od roku 2001 pracuje ako ambulantný a konziliárny lekár pre dermatovenerológiu v NsP akad. L.Dérera v Bratislave.  

 

 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Digitálny dermatoskop Od 15 €
Injekčné výplne Od 120 €
Liečba akné
Liečba hemangiómov
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu Od 120 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 50 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Dermatológia Bratislava
Adresa
Einsteinova 24
851 05 Bratislava
Slovenská republika