Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Simona Dianišková PhD., MPH.

Ortopédia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Simona Dianišková PhD., MPH.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Simona Dianišková PhD., MPH. - Ortopédia Bratislava

Motto:

Radoť z úsmevu.

Uvítanie

Doktorka MUDr. Simona Dianišková PhD., MPH. je poprednou odborníčkou na dentálnu ortopédiu. Svoje vzdelanie získala na Slovensku ale odbornú prax vykonáva v Nemecku, kde pracovala na poprednej klinike zaoberajúcej sa dentálnou ortopédiu. Patrí medzi malú skupinu doktorov, ktorý sa špecializujú na čeľustnú ortopédia a úkony chirurgické zákroky spojené s ústnou dutinou. V súčastnosti pracuje na klinike Dentaderm v Bratislave.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Úzka špecializúcia doktorky MUDr. Simony Dianiškovej PhD., MPH. ju zaraďuje medzi popredných slovenských odborníkov v oblasti stomatológie, stomatochirurgie, ortodoncie a dermatovenerológie. Poskytuje takmer všetky dentistické služby. Absolvovať u nej môžete bielenie zubov, aplikáciu keramických fazetov, rovnako ako aj vytvorenie keramickej korunky.

Naša ordinácia/klinika

Klinika Dentaderm ponúka komplexné stomatologické služby so špeciálnym zameraním na čeľustnú ortopédiu. Prax je orientovaná na preventívne zubné lekárstvo, primárnu, sekundárnu aj terciárnu prevenciu ochorení zubov a dutiny ústnej. Poskytujeme služby dentálnej hygieny a stomatologického rádio-diagnostického pracoviska s kvalitnými prístrojmi Siemens.

Pri svojej práci doktori na klinike používajú najmodernejšie diagnostické a liečebné postupy. Pracovisko je vybavené materiálmi a technikou na najvyššej úrovni. V príjemnom, nadštandardnom prostredí sa o vás postará tím odborne vyškolených pracovníkov.

Vzdelanie a prax

Absolvovala Lekársku fakultu Univerzity Komenského v Bratislave, odbor stomatológia.  V rámci postgraduálneho štúdia pracovala na Stomatologickej klinike Fakultnej nemocnice na Heydukovej ulici  v Bratislave. Následne absolvovala 4-ročný študijno-pracovný pobyt v Nemecku, v rámci ktorého pracovala na renomovanej klinike pre čeľustnú ortopédiu. Po úspešnom zložení odbornej atestačnej skúšky z čeľustnej ortopédie prevzala vedenie čeľustno-ortopedickej  praxe, kde pôsobí dodnes.

V roku 2006 úspešne obhájila titul doktora filozofie v odbore čeľustná ortopédia. V roku 2008 promóciou ukončila 3-ročné postgraduálne štúdium v odbore Riadenie verejného zdravotníctva a získala tak titul Master Of Public Health. V posledných rokoch sa zúčastnila na vyše 30- tich odborných školeniach v zahraničí.

 

 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Keramické fazety
Keramické korunky

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Ortopédia Bratislava
Adresa
Einsteinova 24
851 05 Bratislava
Slovenská republika