Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Erik Vaňo? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Erik Vaňo

Uvítanie

Dermatológ MUDr. Erik Vaňo pracuje na súkromnej klinike Arthromed s.r.o. v Martine. Patrí medzi vyhľadávaných odborníkov, ktorý uskutočňuje predovšetkým jednodňové zákroky estetickej medicíny. Pri svojej práci využíva moderné postupy a špičkovú technológiu, ktorá spolu s jeho odbornými znalosťami garantuje vysokú odbornosť a spokojnosť klientov. Medzi najčastejšie zákroky, ktoré je možné u MUDr. Erika Vaňa podstúpiť patria injekčné výplne, laserové zákroky estetickej medicíny, odstraňovanie znamienok a kožných výrastkov, ale aj korekcia jaziev a aplikácia kyseliny hyaluronovej.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Veľmi vyhľadávané sú predovšetkým injekčné výplne a aplikácia preparátov kyseliny hyaluronovej. Jedná sa o takmer bezbolestný zákrok, ktorý patrí do skupiny anti-agingových procedúr. Jemnými vpichmi sa pod pokožku aplikuje malé množstvo kyseliny, ktorá dopomáha k obnove buniek, vypne pokožku a odstráni vrásky. Procedúra je rýchla a nevyžaduje si následnú hospitalizáciu. Zároveň je táto metóda spojená s okamžitým výsledkom, ktorý je možné pozorovať takmer hneď po aplikácií.

Dermatológ MUDr. Erik Vaňo vo svojom odbornom zameraní ponúka aj ďalšie služby, ktoré si našli množstvo spokojných klientov. Sú to predovšetkým korekcie jaziev a odstraňovanie nežiadúcich znamienok a kožných derivátov. Doktor Vaňo k tomu využíva modernú laserovú technológiu, ktorá je medzi pacientmi veľmi obľúbená. Je to predovšetkým z dôvodu, že pri využívaní tejto technológie sa zamedzuje vzniku jaziev, predchádza sa rezným ranám, ktoré si vyžadujú dlhšiu rekonvalescenciu, a šetria čas. Práve rýchlosť a pohodlnosť takéhoto zákroku sú dôvody, prečo je procedúra taká žiadaná.

Naša ordinácia/klinika

Dermatológ MUDr. Erik Vaňo pracuje na jednej z popredných súkromných slovenských kliník, ktorá sa zaoberá rôznymi druhmi chirurgických a estetických zákrokov. Zdravotnícke zariadenie Arthromed s.r.o. má svoje sídlo v Martine a počas rokov pôsobenia si našlo mnoho spokojných klientov, ktorí sa tu radi vracajú. Oceňujú predovšetkým moderné vybavenie a priateľský prístup personálu, na ktorých klinika buduje svoje dobré renomé. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Blažeja Bullu 15
Martin
Martin-Priekopa
Slovenská republika

Ste Erik Vaňo? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.