MUDr. Slavomira Feix

MUDr. Slavomira Feix

(11 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
SLAVOMIRA FEIX MEDICAL LOUNGE Stromova 38, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: 09:00:00-18:00:00
MUDr. Slavomira Feix
MUDr. Slavomira Feix
(11 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • 688 návštev profilu

Vysokoškolské štúdium absolvovala MUDr. Feix na Lekárskej fakulte UK v Bratislave, kde v roku 1991 získala titul doktor medicíny. Po ukončení štúdia sa rozhodla MUDr. Feix začať kariéru lekárky v Nemecku, vzhľadom na čo získala špeciálnu nemeckú aprobáciu lekára so špecializáciou na medicínsku oblasť dermatovenerológie a laserovej medicíny. Prax potrebnú pre vykonávanie dermatovenerologických a laserových zákrokov absolvovala pod odborným dohľadom Dr. med. Rolanda Kriega v meste Schwäbisch Hall. Následne pracovala MUDr. Slavomíra Feix jeden rok na pozícii asistentnej lekárky v rámci chirurgického oddelenia na klinike Crailshem. Ako asistentná lekárka pracovala tiež na oddelení dermatológie a alergológie v Silberger Klinik a tiež v Laser- und Beauty Klinik, kde mala možnosť spolupracovať s Dr. med. Krullom.

Jedným z mnohých úspechov pani doktorky je zisk licencie, vďaka ktorej môže pôsobiť ako odborná konzultantka pre laserovú medicínu. V oblasti dermavenerológie si zas svoje poznatky rozšírila počas obhajoby európskej atestácie z dermatológie a venerológie.

V roku 2006 sa MUDr. Feix vrátila na Slovensko, konkrétne do spoločnosti Topmed a.s., kde sa špecializovala na oblasť dermatovenerológie. V tom istom roku si založila aj súkromnú dermatovenerologickú ambulanciu v Bratislave, v ktorej ju môžete navštíviť dodnes.

Okrem práce v ambulancii sa pani doktorka pravidelne zúčastňuje stretnutí členov rôznych spoločností ako napríklad Deutsche dermatologishe Gesselschaft, European Academy of Dermatology and Venerology či tiež Slovenskej lekárskej komory.

Pani doktorka inklinuje najmä k liečebným metódam anti-aging medicíny, vďaka čomu ju pacienti s dôverou a obľubou navštevujú. Cudzie jej však nie sú ani zákroky týkajúce sa modelácie či omladenia pokožky v oblasti tváre. Tú realizuje za pomoci špeciálnej metódy tzv. Beautiphication. Pri svojej práci však využíva i mezonite, botulotoxín a radu ďalších, veľmi efektívnych liečebných metód.

Pacienti si na MUDr. Feix vážia predovšetkým jej odbornosť, za ktorou ale nezaostáva ani ľudský a predovšetkým vysoko individuálny prístup.

MUDr. Slavomíru Fleix môžete navštíviť v súkromnej ambulancii na Stromovej ulici č. 38 v Bratislave.

Certifikáty

  • Dermatovenerológia

Členstvá:

  • Slovenská lekárska komora

Ordinačné hodiny:

  • 09:00:00-18:00:00

Recenzie (11)

4.9
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Zväčšenie pier-PermaLip u MUDr. Feix, Bratislava, chvála a veľká spokojnosť

Botox so zachovanim prirodzeneho vyrazu tvare

Zväčšenie pier Bratislava

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte MUDr. Slavomira Feix o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (4)

Zobraziť ďalšie príbehy

Obrázky (20)

Požiadajte MUDr. Slavomira Feix o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (12)

Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky
Požiadajte MUDr. Slavomira Feix o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!