Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s FERTICENT? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - FERTICENT

Uvítanie

Ferticent je centrum asistovanej reprodukcie v Bratislave, ponúkajúce všetky dostupné metódy liečby neplodnosti a asistovanej reprodukcie, využívajúc najnovšie vedecké poznatky a technológie. Lekári centra kladú mimoriadny dôraz na starostlivosť o pacientku a dieťa.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

V centre asistovanej reprodukcie Ferticent sa lekári vždy snažia o čo najlepšie výsledky. Tie dosahujú využitím tých najlepších dostupných zákrokov, súčasťou ktorých je šetrná stimulácia vaječníkov a snaha o minimalizovanie, až úplné eliminovanie výskytu ovariálneho hyperstimulačného syndrómu (OHSS). Využitím prenosu prevažne jedného embrya (selektívny single embryo transfer – SSET) po predĺženej kultivácii a vysoko úspešným kryptogramom sa lekárom centra darí dosahovať najlepšie možné prenatálne výsledky.

Počas zákroku je samozrejmosťou priame zobrazenie transferovaných embryí počas embryotransferu na obrazovke priamo v zákrokovej sále. Taktiež pri procese liečby a najmä pri procese prenosu embrya môže byť prítomný v sále Váš manžel, či partner.

Okrem toho poskytuje centrum predĺženú kultiváciu bez doplatkov, vedú si databázu darkýň, poskytujú vitrifikované darcovské oocyty, i uchovávanie vlastných oocytov (social freezing). Všetky endokrinokologické, urologické, interné a genetické vyšetrenia prebiehajú u spolupracujúcich odborníkov.

Centrum má uzatvorenú zmluvu o poskytovaní zdravotnej starostlivosti so všetkými zdravotnými poisťovňami.

Na vstupný pohovor sa môžete jednoducho objednať telefonicky, bez nutnosti odporúčania Vášho lekára. Vstupný pohovor je bezplatný, slúži na oboznámenie sa s celkovým zdravotným stavom Vás a Vášho partnera, doterajšími výsledkami vyšetrení, liečbou, ktorú ste absolvovali pred pohovorom, oboznámenie sa s výberom vyšetrení a stanovením liečebného plánu.

Naša klinika

O Vaše starostlivosť v Centre Ferticent sa postarajú MUDr. Ladislav Maršík, PhD., konateľ centra, MUDr. Andrea Ďurechová, PhD., odborný zástupca, Ing. Pavol Balogh, vedúci embryológ, embryologička Bc. Markéta Ďurovčíková, a zdravotné sestry Nikoleta Broschová, Ľubica Grančičová a Eva Zima.

Centrum asistovanej reprodukcie Ferticent nájdete na ulici Sv. Vincenta 4 v Bratislave.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 250 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ulica Sv. Vincenta 4
821 03 Bratislava
Slovenská republika