Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Peter Harbulák

GYN-FIV, a.s. , centrum pre gynekológiu, urológiu a asistovanú reprodukciu

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Peter Harbulák? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Peter Harbulák

Motto:

...viac ako prianie, ...viac ako čokoľvek.

Uvítanie

MUDr. Peter Harbulák je odborníkom na gynekológiu a asistovanú reprodukciu. Pôsobí na súkromnej klinike GYN-FIV s.r.o. kde vykonáva špecializované zákroky reprodukčnej medicíny. Od roku 2004 pôsobí ako odborný garant tohto zdravotníckeho zariadenia. Súčastne je aj organizátorom a garantom medzinárodnej konferencie VITA NOVA, ktorá sa zaoberá asistovanou reprodukciou.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Peter Harbulák patrí do tímu odborníkov, ktorý pracuje na klinike GYN-FIV s.r.o. v Bratislave. Jeho profesnou a životnou náplňou je pomáhať párom, ktoré majú problémy s otehotnením. Ponúka komplexnú starostlivosť neplodným párom, ktorým sa pokúša pomáhať na základe svojich bohatých znalostí a skúseností. Zároveň sa v tejto oblasť neustále vzdeláva, aby vo svojej praxi dokázal uplatňovať tie najmodernejšie postupy a techniky. Súčasťou vyšetrení je celkové poznanie problému a výborná diagnostika, ktorá je základom pre úspešnú liečbu.

Naša ordinácia/klinika

Zdravotnícke zariadenie GYN-FIV s.r.o. sa radí medzi tie najmodernešie kliniky reprodukčnej medicíny na Slovensku. Vniklo v roku 2004 a okrem Bratislavy, sídli aj v Nitre a Žiline. Klinika GYN-FIV s.r.o, patrí medzi najväčšie zariadenia s touto špecializáciou v Európe. Pôsobí na nej skúsený tím odborníkov a zdravotníckeho personálu, ktorí sa ponúkajú pacientom komplexnú a odbornú starostlivosť. Moderné vybavenie a  progresívne metódy ošetrenia robia z kliniky GYN-FIV s.r.o. jedno z najobľúbenejších zdravotníckych zariadení u domácich, ale aj zahraničných pacientov.

Vzdelanie a prax

MUDr. Peter Harbulák získal svoje lekárske vzdelanie na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave. Vyštudoval všeobecné lekárstvo, neskôr si svoje vzdelanie doplnil v odbore reprodukčná medicína. Pracoval na gynekologicko-pôrodníckej klinike Lekárskej fakulty Univerzity Komenského, neskôr v Univerzitnej nemocnici. Absolvoval mnoho domácich aj zahraničných školení, pri ktorých sa neustále vzdelával v oblasti asistovanej reprodukcie. Medzi ostatnými absolvoval aj Clinique Mutualiste La Sagges v Rennes vo Francúzsku pod vedením jedného z najväčších odborníkov na gynekológiu a reprodukčnú medicínu.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 33 € Do 150 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Záhradnícka 42
Bratislava
Slovenská republika