Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac
  • 3 odpovedí

MUDr. Goran Hristovski

Stomatológia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Goran Hristovski? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Goran Hristovski už získal/a tieto skúsenosti

Po 10 rokoch spokojná so zubnými implantátmi

Stojí to za to     

Aj po 10 rokoch som maximálne spokojná.

Profil - MUDr. Goran Hristovski - Stomatológia Bratislava

Motto:

Si jediné, čo máš.

Uvítanie

MUDr. Goran Hristovski pôsobí v súkromnom stomatologickom centre Gadental v Ivanke pri Dunaji. Je pôvodom z Macedónska, no na Slovensku pôsobí už od roku 1990. Má teda takmer 30 rokov praxe v oblasti stomatológie a je držiteľom niekoľkých certifikátov stomatologických zákrokov.

Naša ordinácia/klinika

Dnes MUDr. Goran Hristovski pracuje v súkromnom stomatologickom centre Gadental na Moyezosovej ulici v Ivanke pri Dunaji. Na klinike pomáha pacientom, ktorí vyžadujú komplikovanú kombinovanú chirurgicko-implatnačno-protetickú liečbu. Pri návšteve kliniky a MUDr. Hristovskeho, môžete bez problémov zaparkovať pred budovou kliniky. Každý pacient, i nový, je vítaný a má možnosť si vybrať si lekára na konzultáciu, ktorá je bezplatná.

Vzdelanie a prax

V roku 1987 ukončil štúdium na škole MUC. Dr. Pance Karagjozov, v macedónskom meste Skopje, ako zubný technik. V roku 1990 prišiel na Slovensko, kde začal študovať na Lekárskej fakulte UK v Bratislave. Tú v roku 1996 úspešne ukončil.

Po škole začal praxovať v roku 1997 v rámci predatestačnej praxe na I. Stomatologickej klinike Lekárskej fakulty UK, na oddelení dentoalveolárej a maxifociálnej chirurgie. V roku 2000 bol zaradený do predatestačnej prípravy v obore oro-maxilo-facialnej chirurgie.

V roku 2001 získal vo Frankfurte v Nemecku certifikát od firmy Friadent Denstsply v oblasti používania dentálnych implantátov Ankylos. Následne v roku 2002 získal od tejto firmy ďalší certifikát, tentoraz v oblasti protetickej liečby dentálnych implantátov Ankylos. V roku 2004 získal certifikát z dentoalceolárnej chirurgie na I. Stomatologickej klinike LF UK.

Medzi rokmi 1988 a 1990 pracoval ako zubný technik v Med. Centrum Dr. Trifun, meste Bitola v Macedónsku. Po príchode na Slovensko a ukončení Lekárskej fakulty, začal v roku 1997 pracovať ako sekundárny lekár na I. Stomatologickej klinike LF UK v Bratislave. Od roku 2005 do 2008 pracoval v súkromnej stomatologickej ambulancii s dentoalveolárnou chirurgiou na Bratislavskej ulici č.6, ako stomatológ, dentoalveolárny chirurg a implantológ.

Zaujímavosti

MUDr. Goran Hristovski aktívne ovláda anglický jazyk a nemecký jazyk pasívne.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Možnosť splátok
Bielenie zubov Áno
Keramické fazety Všetky zákroky plastickej... Áno
Keramické korunky Všetky zákroky plastickej... Áno
Zubné implantáty Všetky zákroky plastickej... Áno

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Stomatológia Bratislava
Adresa
Bratislava
Slovenská republika