Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Igor Sopilko Ph.D.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Igor Sopilko Ph.D.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Igor Sopilko Ph.D.

Uvítanie

Doktor MUDr. Igor Sopilko Ph.D. je plastický chirurg pracujúci na klinike Arthromed v Martine. Zaoberá sa predovšetkým jednodňovou estetickou medicínou a ošetreniami. Pri výkone svojej práce používa moderné technológie a postupy. Taktiež používa progresívnu laserovú techniku, ktorá má výborné výsledky pri odstraňovaní jaziev, znamienok alebo iných nežiadúcich kožných derivátov. Úzka špecializácia a odborná prax robia z MUDr. Igora Sopilka Ph.D. popredného dermatalóga, ktorého služby vyhľadávajú nielen domáci, ale aj zahraničný pacienti.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Hlavnou špecializáciu doktora MUDr. Igora Sopilka Ph.D. sú dermatologické ošetrenia pokožky tela a tváre. Ide predovšetkým o jednodňové zákroky, ktoré si nevyžadujú ďalšiu hospitalizáciu. Využíva progresívnu laserovú technológiu, ktorá má výborné výsledky predovšetkým pri ošetrení rôznych kožných derivátov. Ide o takmer bezbolestnú metódu, vďaka ktorej sa pacienti môžu rýchlo a bezbolestne zbaviť znamienok, jaziev alebo ďalších nežiadúcich kožných derivátov.

Táto moderná metóda nevyžaduje žiadne rezné úkony alebo ranky. Pacient sa tak vyhne nielen komplikovaným zákrokom, ale aj dlhej dobe hojenia pooperačných zranení. Medzi ďalšie úkony, ktoré môžete podstúpiť u MUDr. Igora Sopilka Ph.D. patria aj injekčné výplne spojené s aplikáciu kyseliny hyaluronovej. Ošetrenie si našlo v poslednom období mnoho spokojných klientov, ktorý sa na kliniku Arthromed k doktorovi MUDr. Igorovi Sopilkovi Ph.D. radi vracajú.

Naša ordinácia/klinika

Arthromed je súkromné špecializované zdravotnícke zariadenie poskytujúce zdravotnú starostlivosť v odbore ortopédie a chirurgie. V príjemnom prostredí kliniky Arthromed Vás pri návšteve privíta milý a ústretový tím lekárov, ktorý pri svojich zákrokoch využíva len tie najmodernejšie operačné postupy, materiály najvyššej kvality, dodržiavajúc pritom najvyššie hygienické štandardy. Klinika Arthromed prevádzkuje objednávací systém, ktorý eliminuje čakanie na akékoľvek ambulantné ošetrenia, pričom máte možnosť absolvovať vyšetrenie i v poobedňajších alebo večerných hodinách.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Blažeja Bullu 15
036 08 Martin
Martin-Priekopa
Slovenská republika

Ste Igor Sopilko? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.