INTERKLINIK, s.r.o.

INTERKLINIK, s.r.o. Premium

(133 Recenzií) ·100% odporúča
Ohodnotiť
Einsteinova 7, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
INTERKLINIK, s.r.o. Premium
(133 Recenzií) ·100% odporúča

Informácie

  • Zobraziť telefónne číslo
  • Navštíviť web
  • 1209 návštev profilu

Súkromná klinika estetickej medicíny Interklinik otvorila svoje brány pacientom už pred viac ako 25-timi rokmi. Odvtedy prešla viacerými zmenami, rozšírila svoje portfólio služieb, priestory, technické vybavenie a samozrejme aj tím odborníkov. Vzhľadom na to je suverénne najväčšou klinikou špecializujúcou sa na estetickú medicínu na Slovensku. Okrem estetickej medicíny však zahŕňa aj služby v ďalších medicínskych oblastiach ako plastická chirurgia, stomatológia, kozmetika či cievna chirurgia. Samozrejmosťou je tiež ambulancia estetickej dermatológie, ORL, gynekológie a pracovisko so zameraním na zdravý životný štýl.

Hlavnými benefitmi kliniky sú skutočne vysoko kvalifikovaní odborníci vo vyššie spomínaných oblastiach, ktorí pracujú s kvalitným technologickým vybavením, vďaka čomu môžu pre pacienta vždy spraviť maximum. Diskrétny prístup, ústretovosť a komfort je zas samozrejmosťou u zdravotných sestier a ďalších pracovníkov starajúcich sa o pohodlie klienta počas celého pobytu na klinike.

Súčasťou kliniky nie sú len ambulancie a operačné sály, ale i moderne zariadená lôžková časť, ktorá doslova dýcha čistotou. Celkový dizajn kliniky so slovenskými prvkami je už len potvrdením toho, že ide o kliniku na vysokej úrovni.

Interklinik ponúka svojim pacientom služby plastickej chirurgie, kde je hlavnou úlohou lekárov nielen vyriešiť pacientov estetický či zdravotný problém, ale mu tiež pozdvihnúť sebavedomie a sebadôveru. Ku každému pacientovi pristupujú s veľkým rešpektom a maximálnou ústretovosťou.

Stomatologické ošetrenia sa často spájajú so stresom a napätím. To však nie je prípad stolmatologickej ambulancie v Interklinik, kde prvoradým cieľom lekárov je poskytnúť pacientovi kompletnú starostlivosť bez akejkoľvek bolesti. Súčasťou týchto služieb je aj dentálna hygiena a RTG pracovisko.

Najnovšie trendy v anti-aging medicíne uplatňujú odborníci z ambulancie estetickej dermatológie, ktorí považujú za dôležitý individuálny prístup ku klientom.

Ak ste v radostnom očakávaní rozhodne navštívte gynekologickú ambulanciu zahŕňajúcu tak vyšetrenie nielen v čase gravidity, ale aj po nej. Navyše je vybavená špeciálnym 3D/4D USG prístrojom, na ktorom budete mať možnosť krásne vidieť vaše bábätko.

V otorinolarygologickej ambulancii vám ponúknu efektívny spôsob liečby chrápania, čuchových orgánov, horných dýchacích ciest a ďalších ochorení spadajúcich do nosno-krčno-ušnej oblasti.

S kŕčovými žilami, sklerotizáciou vám zas poriadia špecialisti na cievnu chirurgiu kladúci dôraz aj na kozmetický efekt zákrokov.

Poslednou súčasťou kliniky je Spaklinik, kde máte možnosť dokonale zrelaxovať po náročnom zákroku a načerpať nové sily. K dispozícii sú vám šikovné ruky fyzioterapeutov a masérov, ktoré budú doslova balzamom pre vaše telo.

Interklinik sa nachádza v dvoch slovenských mestách: Bratislave, na Einsteinovej 7 a v Poprade, na ulici Športová 1397/1.

Zákroky

Dermatológia

Recenzie (133)

5.0
priemerné hodnotenie
100% odporúča

Podstupila som abdominoplastiku, som veľmi spokojna z prácou pána mudr. Rácz. Pooperačné komplikácie žiadne, prostredie prijemné, sestričky personál, jedlo super :) určite odporúčam 10/10

Injekčné výplne, MUDr. Martišková, INTERKLINIK, Bratislava, som veľmi spokojná, odporúčam

Zväčšenie pier, MUDr. Malíčková, INTERKLINIK, Bratislava, výsledok je prirodzený, odporúčam

Injekčné výplne Juverdém, MUDr. Malickova, INTERKLINIK, Bratislava, skvelý okamžitý výsledok

Zobraziť ďalšie recenzie
Požiadajte INTERKLINIK, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Skutočné príbehy (50)

Zobraziť ďalšie príbehy

Spojte sa s nami

Obrázky (63)

Videá (3)

Požiadajte INTERKLINIK, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!

Zodpovedané otázky (21)

Trpnutie ruky po augumentacii
Odpoveď odborníka · 4. 1. 2022
Dobrý deň, Tŕpnutie ruky by malo prestať. V každom prípade by ste mali kontaktovať lekára, ktorý Vás operoval. Jeho vizitku by ste mali mať založenú spolu so zmluvou ktorú ste u nás dostali. S pozdravom recepcia, Interklinik
Pozrite si ďalšie zodpovedané otázky

Článok (1)

Trojrozmerná augmentácia

Trojrozmerná augmentácia

Operácia poprsia (augmentácia) patrí v súčasnosti medzi najžiadanejšie zákroky plastických chirurgov. Nielen lekári, ale aj rôzne výskumné spoločnosti...
13. 11. 2013

Lekári z pracoviska

MUDr. Norbert Rácz

MUDr. Norbert Rácz

MUDr. Michaela Blaško PhD.

MUDr. Michaela Blaško PhD.

MUDr. Vanda Martišková

MUDr. Vanda Martišková

MUDr. Hajnalka Méryová Faragó

MUDr. Hajnalka Méryová Faragó

MUDr. Martin Vančo

MUDr. Martin Vančo

MUDr. Milica Malíčková

MUDr. Milica Malíčková

Požiadajte INTERKLINIK, s.r.o. o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!