Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Šulekova 20, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie
Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie
Žiadne recenzie

Informácie

  • 93 návštevy profilu

Iscare – Cnetrum asistovanej reprodukcie sa hneď na úvod môže pochváliť viacerými úspechmi. Nielenže je prvou klinikou v rámci Slovenskej republiky, ktorá sa špecializuje na asistovanú reprodukciu, ale tiež najúspešnejšou. Potvrdzuje to dôvera pacientov, ktorá sa pretavila do suverénneho prvenstva čo sa týka najväčšieho počtu zrealizovaných liečebných cyklov.

Práve v Centre asistovanej reprodukcie sa už v roku 1991 narodili prvé deti za pomoci umelého oplodnenia mimo tela matky, teda IVF metódou. V súčasnosti majú pacienti možnosť využiť služby Iscare centra v dvoch slovenských mestách: Martine a Bratislave.

Za Iscare centrom stoja špičkoví lekári zo Slovenska, ktorí sa celú svoju profesijnú kariéru špecializujú na liečbu porúch neplodnosti, ba čo viac, intenzívne si vymieňajú skúsenosti s odborníkmi z partnerskej spoločnosti sídliacej v Prahe. Vzhľadom na svoje skutočne profesionálne obsadenie sa Iscare radí medzi špičku európskych kliník so zameraním na oblasť reprodukčnej medicíny. Práve vďaka vysokej odbornosti a dlhoročným skúsenostiam pomôžu lekári viac ako 97% párom, ktoré si chcú splniť sen v podobe dlho očakávaného prírastku.

Okrem profesionálnych služieb ocenia pacienti aj ústretový, maximálne individuálny prístup, ktorý je v prípade problémov tohto charakteru priam kľúčový. Samozrejme, nemožno opomenúť ani moderné technologické vybavenie, ktoré umožňuje lekárom využívať inovatívne liečebné metódy.

So štatistických údajov spoločnosti Iscare je už na prvý pohľad jasné, že ide o kvalitnú slovenskú kliniku, o čom svedčí 60% úspešnosť liečby umelým oplodnením, 4 500 narodených detí a 71% úspešnosť prameniaca z darcovského programu. V porovnaní s celosvetovým merítkom sa celková priemerná úspešnosť takýchto centier pohybuje na úrovni 32%, pričom v prípade Iscare je priemer až 38%.

Moderné priestory, ochotný zdravotnícky personál a profesionálna starostlivosť. To všetko poskytuje Klinika asistovanej reprodukcie Iscare, ktorá sa nachádza v Apollo Business Center II, v bloku B, na Prievozskej ulici 4/A. Pobočka kliniky v Martine sa nachádza na Kollárovej ulici č.2, v budove UNM, v pavilóne 6.

Zákroky

Odontología

Obrázky (12)

Požiadajte Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!