Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Motto:

Snažíme sa splniť vaše sny na maximum.

Uvítanie

Iscare – Cnetrum asistovanej reprodukcie sa hneď na úvod môže pochváliť viacerými úspechmi. Nielenže je prvou klinikou v rámci Slovenskej republiky, ktorá sa špecializuje na asistovanú reprodukciu, ale tiež najúspešnejšou. Potvrdzuje to dôvera pacientov, ktorá sa pretavila do suverénneho prvenstva čo sa týka najväčšieho počtu zrealizovaných liečebných cyklov.

Práve v Centre asistovanej reprodukcie sa už v roku 1991 narodili prvé deti za pomoci umelého oplodnenia mimo tela matky, teda IVF metódou. V súčasnosti majú pacienti možnosť využiť služby Iscare centra v dvoch slovenských mestách: Martine a Bratislave.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Za Iscare centrom stoja špičkoví lekári zo Slovenska, ktorí sa celú svoju profesijnú kariéru špecializujú na liečbu porúch neplodnosti, ba čo viac, intenzívne si vymieňajú skúsenosti s odborníkmi z partnerskej spoločnosti sídliacej v Prahe. Vzhľadom na svoje skutočne profesionálne obsadenie sa Iscare radí medzi špičku európskych kliník so zameraním na oblasť reprodukčnej medicíny. Práve vďaka vysokej odbornosti a dlhoročným skúsenostiam pomôžu lekári viac ako 97% párom, ktoré si chcú splniť sen v podobe dlho očakávaného prírastku.

Okrem profesionálnych služieb ocenia pacienti aj ústretový, maximálne individuálny prístup, ktorý je v prípade problémov tohto charakteru priam kľúčový. Samozrejme, nemožno opomenúť ani moderné technologické vybavenie, ktoré umožňuje lekárom využívať inovatívne liečebné metódy.

So štatistických údajov spoločnosti Iscare je už na prvý pohľad jasné, že ide o kvalitnú slovenskú kliniku, o čom svedčí 60% úspešnosť liečby umelým oplodnením, 4 500 narodených detí a 71% úspešnosť prameniaca z darcovského programu. V porovnaní s celosvetovým merítkom sa celková priemerná úspešnosť takýchto centier pohybuje na úrovni 32%, pričom v prípade Iscare je priemer až 38%.

Naša klinika

Moderné priestory, ochotný zdravotnícky personál a profesionálna starostlivosť. To všetko poskytuje Klinika asistovanej reprodukcie Iscare, ktorá sa nachádza v Apollo Business Center II, v bloku B, na Prievozskej ulici 4/A. Pobočka kliniky v Martine sa nachádza na Kollárovej ulici č.2, v budove UNM, v pavilóne 6.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 33 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Šulekova 20
811 06 Bratislava
Slovenská republika