Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - Iscare, a.s. - Centrum asistovanej reprodukcie

Motto:

Napĺňame Vaše sny

Uvítanie

Iscare je prvou klinikou reprodukčnej medicíny na Slovensku. Je tiež najúspešnejším centrom asistovanej reprodukcie s najväčším počtom úspešných liečebných cyklov. Lekári, ktorí dnes pôsobia v centre Iscare, v roku 1991 priviedli pomocou metódy IVF na svet prvé deti na Slovensku. Iscare centrum reprodukčnej medicíny má svoje kliniky v Bratislave a Martine.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Spoločnosť Iscare, a.s. založili poprední slovenskí odborníci v oblasti liečby neplodnosti, v spolupráci so sesterskou spoločnosťou v Prahe, s využitím rozsiahlych skúseností izraelských IVF jednotiek. Prvý zákrok na klinike bol vykonaný už 18. októbra 1999.

Iscare patrí medzi špičku medzi európskymi klinikami reprodukčnej medicíny. Vďaka práci a skúsenostiam lekárov kliniky Iscare, dokážu pomôcť až 97% párov. Prioritou tímu odborníkov na klinike je individuálny prístup ku pacientovi, využívajúc pri zákrokoch to najmodernejšie vybavenie a inovatívne liečebné postupy.

Iscare zastáva vedúce postavenie v Slovenskej republike medzi jednotkami IVF. Iscare sa môže pýšiť 60% úspešnosťou liečby, 4500 narodenými deťmi a 71% úspešnosťou darcovského programu. Profesionálny tím lekárov a embryológov s využitím najmodernejších prístrojov dosahuje úspešnosť viac ako 80% oplodnenia vajíčok.

Celková úspešnosť centra je priemerne 38 percent, pričom celosvetový priemer je 32 percent.

Naša klinika

Iscare poskytuje na oboch svojich klinikách profesionálnu starostlivosť, v najmodernejších priestoroch na Slovensku. Personál sa vždy snaží, aby ste sa cítili maximálne pohodlne a komfortne pri návšteve ich kliniky.

Kliniku Iscare v Bratislave nájdete v Apollo Business Center II, v bloku B, na Prievozskej ulici 4/A. Pobočka kliniky v Martine sa nachádza na Kollárovej ulici č.2, v budove UNM, v pavilóne 6.

Zaujímavosti

Klinika asistovanej reprodukcie Iscare spĺňa medzinárodnú normu ISO 9001:2000 pre certifikát systému riadenia kvality v oblasti zdravotníctva, ktorý získala v júli 2003. Získanie a následné obhájenie certifikátu ISO v roku 2004 a 2005, je jedným z najväčších úspechov kliniky, nakoľko bola prvým zariadeným tohto charakteru na Slovensku, ktoré obdržalo tento certifikát.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od* Ceny do*
Ostatné zákroky estetickej stomatológie Od 33 € Do 149 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Šulekova 20
811 06 Bratislava
Slovenská republika