Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Siváček

Otorinolaryngológia Bratislava
Otorinolaryngológia Bratislava
INTERKLINIK, s.r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Siváček? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ján Siváček - Otorinolaryngológia Bratislava

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SLK - Slovenská lekárska komora
  • SLS - Slovenská lekárska spoločnosť
  • SSOCHK - Slovenská spoločnosť pre otorinolaryngológiu a chirurgiu hlavy a krku

Uvítanie

Doktor MUDr. Ján Siváček je súčasťou tímu odborníkov na súkromnej klinike INTERKLINIK s.r.o. v Bratislave. V jeho otorinolaryngologickej ambulancii vám ponúkne efektívny spôsob liečby chrápania, čuchových orgánov, horných dýchacích ciest a ďalších ochorení spadajúcich do nosno-krčno-ušnej oblasti. Vďaka tomu je veľmi vyhľadávaný nielen u domácich, ale aj zahraničných pacientov.

Naša ordinácia/klinika

Súkromná klinika estetickej medicíny Interklinik otvorila svoje brány pacientom už pred viac ako 25-timi rokmi. Odvtedy prešla viacerými zmenami, rozšírila svoje portfólio služieb, priestory, technické vybavenie a samozrejme aj tím odborníkov. Vzhľadom na to je suverénne najväčšou klinikou špecializujúcou sa na estetickú medicínu na Slovensku. Okrem estetickej medicíny však zahŕňa aj služby v ďalších medicínskych oblastiach ako plastická chirurgia, stomatológia, kozmetika či cievna chirurgia. Samozrejmosťou je tiež ambulancia estetickej dermatológie, ORL, dietológie, gynekológie a pracovisko so zameraním na zdravý životný štýl.

Hlavnými benefitmi kliniky sú skutočne vysoko kvalifikovaní odborníci vo vyššie spomínaných oblastiach, ktorí pracujú s kvalitným technologickým vybavením, vďaka čomu môžu pre pacienta vždy spraviť maximum. Diskrétny prístup, ústretovosť a komfort je zas samozrejmosťou u zdravotných sestier a ďalších pracovníkov starajúcich sa o pohodlie klienta počas celého pobytu na klinike.

Vzdelanie a prax

V rokoch 1989 - 1995 študoval na Lekárskej Fakulte Univerzity Komenského v Bratislava, odbor všeobecné lekárstvo. Neskor v roku 2005  dosiahol Európsku atestáciu z otorinolaryngológie (Špecializácia v súlade s Prílohou C, Smernice Rady 93/ 16/ EHS v znení neskorších právnych aktov Európskych spoločenstiev). Pravidelne sa zúčastňuje mnohých domácich, ale aj zahraničných školení. Medzi tie najznámejšie patrí workshop použitia laseru v chirurgii hlavy a krku pre odborných lekárov ORL, plastickej chirurgie, alergológie a foniatrie, Európsky kurz mikrochirurgie ucha na ORL klinike Univerzitnej nemocnice Wurzburg či Akadémia nosa. 

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Info Ceny od* Možnosť splátok
Operácia nosa (Rhinoplastika) Všetky zákroky plastickej... Od 940 € Áno
Operácia uší (Otoplastika) Všetky zákroky plastickej... Od 550 € Áno
Septoplastika Od 830 € Áno

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Otorinolaryngológia Bratislava
Adresa
Einsteinova 7
Budova RELAXX, 1. poschodie
851 01 Bratislava
Slovenská republika