Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ján Zeleňák

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ján Zeleňák? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Ján Zeleňák už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Ján Zeleňák

Motto:

Chirurg s profesionálnym prístupom ku každému pacientovi.

Uvítanie

MUDr. Ján Zeleňák úspešne ukončil vysokoškolské štúdium v študijnom odbore všeobecné lekárstvo. Už ako mladého medika ho fascinovala chirurgia, konkrétne oblasť plastickej chirurgie, ktorej sa rozhodol bližšie venovať v ďalších rokoch svojej profesijnej kariéry.

V súčasnosti je MUDr. Zeleňák posilou tímu lekárov v Univerzitnej nemocnici v Martine, na pracovisku plastickej chirurgie. Práve tam spolu s ďalšími kolegami absolvoval predatestačnú prípravu z plastickej chirurgie. Oddelenie, na ktorom pracuje sa môže vrátane špičkových lekárov pochváliť aj prívlastkom prvého pracoviska so zameraním na plastickú chirurgiu v rámci stredného Slovenska. Od roku 1968 prešlo viacerými zmenami, rozšírilo sa nielen portfólio ponúkaných služieb, ale aj priestory a prístrojové vybavenie. Aktuálnym primárom plastickej chirurgie je MUDr. Igor Homola, PhD., ktorý vedie kolektív šiestich plastických chirurgov.

Oddelenie tvorí predovšetkým ambulantná časť, kde sa vykonávajú vstupné konzultácie, predoperačné vyšetrenia či prijímajú pacienti. Samozrejmosťou je operačná sála vybavená modernými a kvalitnými medicínskymi zariadeniami, ktore slúžia primárne na zákroky spadajúce do jednodňovej chirurgie. K pracovisku plastickej chirurgie patrí aj lôžková časť s deviatimi lôžkami. Tie disponujú nielen televíziou, ale aj vlastným sociálnym zariadením. Pre náročnejších pacientov a ich rodinných príslušníkov je k dispozícii klimatizovaný apartmán za príplatok.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ján Zeleňák sa špecializuje na zákroky spadajúce do kategórie plastickej chirurgie, ku ktorým patria rôzne druhy rekonštrukcií tak prsníkov po onkologickom ochorení, ako aj viečok, tváre, krku či nosa. Špecifickou skupinou zákrokov sú estetické operácie, konkrétne aplikácie výplňových materiálov, botoxu, odstránenie tetovania za pomoci lasera a ďalšie. Nemožno opomenúť ani operácie ruky, z ktorých k pomerne častým zákrokom pána doktora Zeleňáka patrí operácia tzv. Dopuytrenovej kontraktúry, teda sťahovania prstov smerom do dlane, vzhľadom na čo môže mať pacient problém s niektorými každodennými činnosťami.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Ján Zeleňák má ambulanciu na oddelení plastickej chirurgie v Univerzitnej nemocnici so sídlom v Martine, ktorá sa nachádza na Kollárovej ulici č. 2.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Dupuytrenová kontraktúra
Injekčné výplne
   Teosyal, Restylane, Esthelis, Juverdem, Surgiderm (preparáty kyseliny hyaluronovej)
Korekcia jaziev
Laserové zákroky estetickej dermatológie
   Laserové odstránenie tetovania a pigmentácií
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Blažeja Bullu 15
036 08 Martin
Martin-Priekopa
Slovenská republika

Ste Ján Zeleňák? Ak sa táto prezentácia týka vás nebo vašeho pracoviska a prajete si prezentáciu upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás
Informácie na tejto stránke nie sú overené a môžu byť nepresné. Ak sú tu chyby, prípadne sa jedná o vašu prezentáciu lekára alebo pracoviska a chcete ju upraviť alebo rozšíriť, kontaktujte nás.