Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

K - VITAL Regeneračné štúdio

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s K - VITAL Regeneračné štúdio? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - K - VITAL Regeneračné štúdio

Motto:

...s nami stúpate na výslnie! Chceme byť súčasťou Vášho úspechu, radosti a pozitívnych premien...

Uvítanie

K-VITAL regeneračné štúdio v Poprade je súkromným zariadeným ponúkajúce komplexné výživové poradenstvo a kozmetické poradenstvo, zahŕňajúce radu neinvazívnych zákrokov, ako napríklad liposukciu, liftin, liečbu celulitídy, či aplikáciu pleťových másk. K-VITAL štúdio, ktoré vedie jeho zakladateľka Karin Kováčová, nájdete v Poprade, na Námestí sv. Egídia 41.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Výživové poradenstvo

V K-Vital štúdiu Vám poradia a poskytnú pomocnú ruku pri optimalizácii Vášho jedálnička. Väčšina populácie pristupuje k strave nezodpovedne. V K-VITAL Vám vždy poskytnú kompletné služby výživového poradenstva a naučia Vás, ako sa správne stravovať a ako s jedlom narábať tak, aby ste využili jeho plný potenciál.

Liposukcia, vyhladenie vrások a lifting

V štúdiu K-VITAL využívajú unikátnu technológiu Tripollar, ktorou sa vykonáva celý rad neinvazívnych ošetrení, pričom výsledky sú okamžité, proces je bezbolestný a s dlhodobým účinkom. Tvaruje a zoštíhluje postavuje, zvýrazňuje kontúry tváre, napína pokožku, redukuje celulitídu, zjemňuje jazvy a strie, lokálne odstraňuje tuk, prispieva k regenerácii kolagénu, zlepšuje prekrvenie a lymfatický tok, a tiež sa využíva na lifting a vylepšenie celkovej štruktúry pokožky.

Technológia Tripollar pracuje na princípe zahrievania tukových buniek, čím redukuje ich objem. Zvýšenie teploty stimuluje vylučovanie tuku z tukových buniek, ktoré sú následne odvádzané krvným a lymfatickým systémom.

Okrem zákrokov na redukciu hmotnosti, sa technológia Tripollar využíva i na vyhladzovanie a lifting pokožky v oblasti tváre, krku a dekoltu. Vyhladzuje vrásky, navracia pokožke jej stratenú mladosť a výrazne vylepšuje štruktúru pokožky.

Kozmetika

Pokiaľ Vás trápi suchá, popraskaná, či mastná pleť, akné, či viditeľné cievky na tvári, v štúdiu K-VITAL Vám pomôžu aplikáciou ich vlastných domácich pleťových másk. Tieto domáce pleťové masky a pílingy sú skvelým nástrojom pri liečbe akýchkoľvek problémov na všetkých typoch pleti.

A pokiaľ chcete zaujať svoje okolie svojím vzhľadom, môžete využiť i služby profesionálneho líčenia. Či už máte pred sebou dôležitú udalosť, svatbu, ples, či inú spoločenskú udalosť, alebo len obyčajný pracovný pohovor, nenechajte nič na náhodu a ohúrte všetkých naokolo profesionálnym make-upom od štúdia K-VITAL.

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Alternatíva liposukcie - neinvazívne odstránenie tuku a celulitídy
Liposukcia - Na báze rádiofrekvencie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Moheľova 5
05801 Poprad
Slovenská republika