Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Kristína Katonová

Stomatológia Košice
Stomatológia Košice
Nemocnica Košice-Šaca a.s. 1. súkromná nemocnica

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Kristína Katonová? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Kristína Katonová - Stomatológia Košice

Motto:

Pre krásny a zdravý chrup

ČlenstvoOstatné členstvá:

  • SKZL - Slovenská komora zubných lekárov

Uvítanie

Primárka MUDr. Kristína Katonová je popredná slovenská dentistka pôsobiaca v súkromnej nemocnici Košice-Šaca a.s. Je vyhľadávanou stomatologičkou, ktorá vykonáva takmer všetky typy ošetrenia ústnej dutiny. Medzi najvyhľadávanejšie úkony patria ošetrenia zubov a aplikácie keramickej korunky. Pacienti oceňujú predovšetkým jej ústretový prístup, vďaka ktorému sa do ambulancie radi vracajú. Počas svojej kariéry sa sústredila predovšetkým na pomoc pacientom, pričom každý úkon uskutočňuje s ohľadom na špeciálne požiadavky a priania klientov.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Stomatologička MUDr. Kristína Katonová je špecialistkou v oblasti staroslivosti o zdravie a krásu ústnej dutiny. Pacientom vo svojej ambulancii ponúka rôzne druhy ošetrenia zubov a tvorby zubných implantátov. Medzi najčastejšie zákroky patrí tvorba keramickej korunky. Vďaka svojmu odbornému a profesionálnemu prístupu ju vyhľadáva mnoho pacientov z okolia Košíc. Oceňujú predovšetkým kvalitu prevedenia a celkový efekt, ktorý po vytvorení zubnej náhrady vniká. Ide o veľmi delikátny úkon, pri ktorom doktorka MUDr. Kristína Katonová dbá predovšetkým na dôkladnú konzultáciu so svojimi pacientmi.

Počas niekoľkých vyšetrení sa snaží stanoviť čo najlepšiu diagnózu a postup, ktorým sa ústna dutina bude ošetrovať. Primárka si uvedomuje, že ľudia zo zdravým a krásnym chrupom sú prirodzene atraktívnejší a majú vyššie sebavedomie. Na základe toho sa snaží svoje kvalitné služby poskytnúť čo najväčšiemu množstvu pacientov.

Vzdelanie a prax

Primárka MUDr. Kristína Katonová ukončila Lekársku fakultu Univerzity Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach v roku 1996. Atestáciu 1. stupňa získala v roku 2002 a pracuje v zubnej ambulancii závodu Koksovňa. Je členkou Slovenskej komory zubných lekárov. Zároveň sa pani primárka MUDr. Kristína Katonová neustále ďalej vzdeláva na rôznych odborných konferenciách a školeniach. Vďaka nim môže ponúknuť svojim pacientom tie najmodernejšie a najprogresívnejšie možnosti ošetrenia ústnej dutiny a zubov, pri ktorých používa moderné a špičkové technológie.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Bielenie zubov
Keramické korunky

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Stomatológia Košice
Adresa
Lúčna 57
040 15 Košice
Šaca
Slovenská republika