Kozmetický salón Studio Simona

Kozmetický salón Studio Simona

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Zimná 1, Dulova Ves, Prešovský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
Pracovná doba: 09:00:00-19:00:00
Kozmetický salón Studio Simona
Kozmetický salón Studio Simona
Žiadne recenzie

Informácie

  • 90 návštev profilu

Kozmetické štúdio Simona sa nachádza v malebnej dedinke Dulová Ves v blízkosti Prešova. Je to útulné miesto vyrobené pre potešenie ženských aj mužských zmyslov.

Salón Simona ponúka svojim klientom prekvapivé výsledky prostredníctvom osobného poradenstva a širokou škálou kozmetických služieb.

Kozmetické štúdio prevádzkuje profesionálka Simona, ktorá sa v odbore starostlivosti o pleť zaoberá už desaťročia, takže vie, aké sú najlepšie produkty starostlivosti o pleť na vrásky, pozná najlepšie produkty starostlivosti o pleť, aby ste vyzerali mladšie, a pozná najlepšie produkty starostlivosti o pleť na akné, fľaky a inú problematickú pleť. Pravidelne sa školí novým technikám a procedúram, ktoré sa stále inovujú. Nech je vaša hlavná priorita pre vašu pokožku akákoľvek, štúdio Simona má vždy to najlepšie riešenie.

Štúdio ponúka komplexný servis a tú najlepšiu starostlivosť v oblasti krásy a zdravia. V ponuke je široký výber tej najkvalitnejšej profesionálnej kozmetiky.

V kozmetických službách nájdete široké spektrum ošetrení, relaxačných a skrášľujúcich procedúr. Od rôznych masáži, hĺbkových čistení pleti, chemické peelingy, depilácie, farbenie a formovanie obočia, farbenie a lepenie mihalníc, spoločenské a svadobné líčenie, solárium až po prístrojové ošetrenia ako je svetelná terapia, laser lasocare a veľa iného.

Moderné priestory s najnovšími prístrojmi a technikami, ochotným a profesionálnym tímom špecialistov to všetko nájdete na jednom mieste v štúdiu Simona, ktorého prioritou je spokojnosť a zdravie klientov. Ochota, poradenstvo a príjemná atmosféra je v salóne samozrejmosťou.

Štúdio Simona sa vypracoval na vysoko profesionálne, odborné a veľmi vyhľadávané miesto pre ľudí, ktorých zaujali ponúkané, ale hlavne stále sa rozrastajúce služby a novodobé trendy v oblasti zdravia, krásy.

Objednať sa je možné osobne, telefonicky, prostredníctvom internetových stránok, alebo sociálnych sietí.

Ordinačné hodiny:

  • 09:00:00-19:00:00

Obrázky (20)

Požiadajte Kozmetický salón Studio Simona o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!