Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Ľubica Hammerová PhD.

Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava
Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava
FRAIS - Inštitút zdravia a krásy
  • 1
  • odporúčanie
    od kolegov

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ľubica Hammerová PhD.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Odporúčanie kolegov

Profil - MUDr. Ľubica Hammerová PhD. - Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava

Motto:

Inštitút zdravia a krásy FREIS spája zdravie a krásu pacientov v znamení anti-agingovej medicíny.

Uvítanie

MUDr. Ľubica Hammerová PhD. získala titul doktor medicíny v roku 2006, kedy úspešne absolvovala štúdium na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislve v študijnom odbore všeobecné lekárstvo.

V štúdiu na Lekárskej fakulte UK ďalej pokračovala vykonaním atestačnej skúšky, na ktorú nadviazala vedeckým výskumom v oblasti gynekológie a pôrodníctva so zameraním na hemostatické zmeny v gravidite. V roku 2014 svoj výskum úspešne obhájila, vďaka čomu získala titul PhD.

Špecializačné štúdium v subšpecializácii urogynekológia zahájila v roku 2014 v Ústave pre starostlivosť o matku a dieťa so sídlom v Prahe.

MUDr. Ľubica Hammerová PhD. sa zúčastňuje mnohých odborných konferencií a seminárov, vrátane Konferencie gynekológov, urológov a sexuológov, kde vo svojom príspevku bližšie popísala využitie laseru v urogynekológii.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Ľubica Hammerová PhD. je súčasťou tímu odborníkov v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS. Vo svojej práci sa špecializuje na oblasť urogynekológie a pôrodníctva.

Inštitút zdravia a krásy FREIS patrí k moderným špecializovaným zariadeniam poskytujúcim komplexné služby v oblasti estetickej, laserovej medicíny, plastickej chirurgie, dermatológie, lekárskej kozmetiky, medicinálnej pedikúry, anesteziológie a gynekológie.

Vrátane preventívnych gynekologických prehliadok, starostlivosti počas tehotenstva a odborného poradenstva sa MUDr. Ľubica Hammerová PhD. zameriava aj na liečbu gynekologických ťažkostí, vrátane laserovej vaginálnej rejuvenizácie, ktorá je vhodná pre ženy trpiace inkontinenciou moču alebo stenčením, či vyschnutím pošvovej steny.

Vaginálna rejuvenizácia sa vykonáva špeciálnym CO2 laserom a trvá približne 20 minút. Samotný zákrok nie je bolestivý, avšak po jeho skočení sa odporúča 7-dňová sexuálna abstinencia.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Ľubicu Hammerovú môžete navštíviť v pondelok až piatok od 9:00 do 20:00 v Inštitúte zdravia a krásy FRAIS na Daxnerovom námestí 5, 821 08 v Bratislave.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Neinvazívne zákroky estetickej gynekológie
   Liečba inkontinencie moču
   Vaginálna laserová rejuvenácia

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Články

Liečba inkontinencie moču
08.12.2016

Inkontinencia moču je strata schopnosti vedome udržať moč. Ide teda o mimovoľný a nedobrovoľný únik moču, ktorý predstavuje...

Modelácia pier pomocou Boca nití
07.11.2016

Pribúdajúcim vekom a vplyvom rôznych negatívnych faktorov sa počas života môže meniť tvar našich pier, pery strácajú elasticitu...

Napíšte nám

Adresy

Gynekológia a pôrodníctvo Bratislava
Adresa
Daxnerovo námestie 5
82108 Bratislava
Slovenská republika