MUDr. Ľuboš Pinter

MUDr. Ľuboš Pinter

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Ulica Sv. Vincenta 4, Bratislava, Bratislavský kraj Zobraziť mapu
Odpovedá za viac ako 72 hodín
MUDr. Ľuboš Pinter
MUDr. Ľuboš Pinter
Žiadne recenzie

Informácie

  • 269 návštevy profilu

MUDr. Ľuboš Pinter absolvoval vysokoškolské štúdium v roku 1980 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. V roku 2004 založil Centrum asistovanej reprodukcie Ferticent, kde spolu s ďalšími odborníkmi z oblasti embryológie pracuje dodnes.

Centrum Ferticent sa zameriava na diagnostiku a liečbu ochorení spôsobujúcich neplodnosť. Celý proces začína bezplatnou vstupnou konzultáciou, počas ktorej sa lekár informuje o zdravotnom stave oboch partnerov. Následne na základe získaných informácií naplánuje potrebné vyšetrenia a stanoví nový liečebný plán.

Lekári vo Ferticent sa špecializujú nielen na metódy umelého oplodnenia, ale v snahe dosiahnuť čo najlepší výsledok využívajú aj ďalšie liečebné metódy. Jednou z nich je ultrazvuková folikulometria zameraná na podporu ovulácie a správne načasovanie pohlavného styku. V prípade intrauterinnej inseminácii v spontánnom cykle je zas hlavným cieľom spustenie ovulácie, počas ktorej lekár vkladá prostredníctvom kátera mužské spermie priamo do dutiny maternice.

Z laboratórnych metód vyniká Embryomonitoring vybavený jedinečným systémom na trhu ESCO MI, ktorý nielenže sníma vývoj embryí každých 5 minút, ba čo viac vie zhodnotiť, kedy je ten správny moment na selektovanie najkvalitnejšieho embrya pre embryotransfer, teda jeho zavedenie do maternice.

Samotnému prenosu embrya do dutiny maternice predchádza niekoľko ďalších zákrokov ako napríklad SPF, pri ktorom sa priamo do krčka maternice aplikuje upravený ejakulát partnera, vďaka čomu má embryo vyššiu šancu na uhniezdenie. V prípade, že je obal okolo embrya príliš tvrdý je potrebný Asistovaný zonálny hatching, ktorý pozostáva z otvorenia obalu embrya. Tento zákrok taktiež poskytuje centrum Ferticent, pričom sa vykonáva s použitím špeciálneho lasera.

Centrum asistovanej reprodukcie Ferticent sa nachádza na ulici sv. Vincenta 4, 821 03 v Bratislave. Na vstupnú konzultáciu sa môžete objednať telefonicky v pracovných dňoch od 7:00 do 15:00. Nezabudnite si so sebou zobrať lekárske správy z predchádzajúcich vyšetrení.

Zákroky

Požiadajte MUDr. Ľuboš Pinter o bližšie informácie ohľadom zákroku
a odštartujte svoju veľkú zmenu!