Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Ľuboš Pinter? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Ľuboš Pinter

Motto:

Ferticent ponúka svojim pacientom vysokú odbornosť a dlhoročnú tradíciu.

Uvítanie

MUDr. Ľuboš Pinter absolvoval vysokoškolské štúdium v roku 1980 na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského v Bratislave so špecializáciou na všeobecné lekárstvo. V roku 2004 založil Centrum asistovanej reprodukcie Ferticent, kde spolu s ďalšími odborníkmi z oblasti embryológie pracuje dodnes.

Centrum Ferticent sa zameriava na diagnostiku a liečbu ochorení spôsobujúcich neplodnosť. Celý proces začína bezplatnou vstupnou konzultáciou, počas ktorej sa lekár informuje o zdravotnom stave oboch partnerov. Následne na základe získaných informácií naplánuje potrebné vyšetreniastanoví nový liečebný plán.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Lekári vo Ferticent sa špecializujú nielen na metódy umelého oplodnenia, ale v snahe dosiahnuť čo najlepší výsledok využívajú aj ďalšie liečebné metódy. Jednou z nich je ultrazvuková folikulometria zameraná na podporu ovulácie a správne načasovanie pohlavného styku. V prípade intrauterinnej inseminácii v spontánnom cykle je zas hlavným cieľom spustenie ovulácie, počas ktorej lekár vkladá prostredníctvom kátera mužské spermie priamo do dutiny maternice.

Z laboratórnych metód vyniká Embryomonitoring vybavený jedinečným systémom na trhu ESCO MI, ktorý nielenže sníma vývoj embryí každých 5 minút, ba čo viac vie zhodnotiť, kedy je ten správny moment na selektovanie najkvalitnejšieho embrya pre embryotransfer, teda jeho zavedenie do maternice.

Samotnému prenosu embrya do dutiny maternice predchádza niekoľko ďalších zákrokov ako napríklad SPF, pri ktorom sa priamo do krčka maternice aplikuje upravený ejakulát partnera, vďaka čomu má embryo vyššiu šancu na uhniezdenie. V prípade, že je obal okolo embrya príliš tvrdý je potrebný Asistovaný zonálny hatching, ktorý pozostáva z otvorenia obalu embrya. Tento zákrok taktiež poskytuje centrum Ferticent, pričom sa vykonáva s použitím špeciálneho lasera.

Naša ordinácia/klinika

Centrum asistovanej reprodukcie Ferticent sa nachádza na ulici sv. Vincenta 4, 821 03 v Bratislave. Na vstupnú konzultáciu sa môžete objednať telefonicky v pracovných dňoch od 7:00 do 15:00. Nezabudnite si so sebou zobrať lekárske správy z predchádzajúcich vyšetrení. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ostatné zákroky estetickej stomatológie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ulica Sv. Vincenta 4
821 03 Bratislava
Slovenská republika