Magnifica Clinic

Magnifica Clinic

Žiadne recenzie
Ohodnotiť
Laurinská 9, Bratislava, Bratislavský kraj
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.
Magnifica Clinic
Magnifica Clinic
Žiadne recenzie
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.

Informácie

Magnifica Clinic v samom srdci Bratislavy je spojením krásy, prevencie a zdravia na jednom mieste. Postarajú sa tu o vás vyškolení a profesionálni odborníci v odbore plastickej chirurgie a estetickej medicíny, ktorí majú za sebou roky praxe, mnoho úspešných zákrokov a spokojných pacientov. V Magnifica Clinic si zakladajú na precíznosti, odbornosti a profesionalite, aby zaručili, že každý ich pacient sa po zákroku cíti krajšie a spokojnejšie sám so sebou.

Na exkluzívnej klinike Magnifica môžete podstúpiť široké portfólio zákrokov a procedúr, či už sa rozhodnete pre tie menej invazívne, ako napríklad mezoterapia či retinolový peeling, alebo si vyberiete jednu z mnohých chirurgických operácií, ktoré klinika ponúka. Skúsení chirurgovia vám tu pomôžu zbaviť sa prebytočnej a prevísajúcej kože na bruchu pomocou abdominoplastiky, napraviť odstávajúce uši otoplastikou, alebo ak nie ste spokojný so svojim nosom, môžete tu podstúpiť plastiku nosa. Kliniku vďaka skvelým chirurgom s praxou a dobrou povesťou vyhľadávajú aj pacienti, ktorí majú záujem o intímnu chirurgiu, či už tú ženskú alebo mužskú.

Medzi najobľúbenejšie zákroky na klinike Magnifica však jednoznačne patria injekčné výplne ako je aplikácia kyseliny hyalurónovej alebo aplikácia botulotoxínu. Obidva zákroky sú extrémne obľúbené a účinné pri odstránení vrások a omladení tváre. Výsledkom rýchlej a takmer bezbolestnej procedúry je mladšie vyzerajúca a vypnutá pleť, ktorá tak vydrží od pár mesiacov až do jedného roka. Ďalšou obľúbenou procedúrou, ktorá bojuje s vráskami je aj niťový lifting. Je to málo invazívna alternatíva chirurgického faceliftu s porovnateľnými účinkami no bez skalpela a náročného hojenia.

Tím odborníkov, ktorý sa o pacientov v Magnifica Clinic stará, vedie doc. Mudr. Eliška Kubíková, Phd.. Tá má za sebou dlhoročné skúsenosti v odbore chirurgie a svoje znalosti a skúsenosti využíva nielen na klinike Magifica ale ich aj posúva ďalej nádejným lekárom v Anatomickom ústave na Lekárskej fakulte Univerzity Komenského.

Magnifica Clinic vás svojou príjemnou atmosférou privíta na Laurinskej 9 v samom centre Bratislavy.

Druh činnosti:

  • Klinika estetickej medicíny a plastickej chirurgie

Jedná sa o súkromnú kliniku/zariadenie?

  • Áno

Pracovisko:

  • Klinika

Skúsenosti:

  • >10 rokov

Možnosť konzultácie v jazyku:

  • Slovenčina
  • Angličtina

Máme k dispozícii pooperačné izby:

  • Áno

Najinovatívnejšie zákroky:

  • SlimLipo
Kontaktujte overené kliniky, ktoré ponúkajú vybraný zákrok.