Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Martin Lycius

Chirurgia Košice
Chirurgia Košice
Centrum plastickej & estetickej chirurgie

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Martin Lycius? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Martin Lycius - Chirurgia Košice

Motto:

Na prvom mieste je zdravie a spokojnosť pacienta.

Uvítanie

MUDr. Martin Lycius absolvoval vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte UPJŠ v Košiciach. V roku 1993 úspešne získal atestáciu I. stupňa v odbore chirurgia. Tá ho uchvátila natoľko, že v roku 1999 si pripísal na svoje konto ďalšiu atestáciu, tentokrát II. stupňa taktiež z chirurgie.

Od roku 1989 až po rok 2002 si vyskúšal viacero pozícií, najskôr ako sekundárny lekár, neskôr ako lekár na JIS a taktiež bol lekárom v ambulancii cievnej poradne a endoskopického pracoviska na chirurgickom oddelení NsP v Trebišove.

V súčasnosti pracuje v neštátnej chirurgickej ambulancii v Trebišove a v súkromnom Centre plastickej chirurgie & estetiky s názvom GÉVÉ klinika.

Gevé klinika vznikla v roku 1997 so zameraním primárne na oblasť plastickej chirurgie. Rok 1999 bol pre kliniku obzvlášť výnimočný, keďže ako prvá na Slovensku získala najmodernejšie laserove vybavenie, vďaka čomu mohla svoje služby rozšíriť o ďalšiu oblasť estetickej chirurgie. Spolu s vybavením sa postupne rozširovalo aj portfólio ponúkaných služieb a tím profesionálov, vrátane Dr. Lyciusa.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Vzhľadom na úspešné ukončenie mnohých špecializovaných kurzov a získanie certifikátov tak z abdominálnej USG, ako aj endoskopie je MUDr. Martin Lycius uznávaným špecialistom najmä na ochorenia cievneho systému dolných končatín.

K ochoreniam ciev zaraďujeme aj kŕčové žily, ktoré postihujú nielen ženy, ale aj mužov. Najúčinnejšou a zároveň aj bezbolestnou je vnútrožilová laserová liečba, pri ktorej teplota vo vnútri žili dosahuje až 700 stupňov. Vďaka nej následne dochádza k zmršteniu, uzatvoreniu a neskôr aj úplnému vstrebaniu žily. Celý zákrok trvá max. tri hodiny a prebieha v celkovej anestéze. Doba rekonvalescencie sa pohybuje v rozmedzí 7-14 dní, v závislosti od priebehu hojivého procesu.

Vrátane služieb v oblasti cievnej, plastickej, estetickej a jednodňovej chirurgie pacientky poteší aj široká ponuka kozmetických zákrokovprofesionálna vizáž tváre na rôzne spoločenské udalosti.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Martina Lyciusa môžete navštíviť v GÉVÉ Klinike, ktorá sa nachádza v Košiciach, ul. Mojmírova 8 na 1. poschodí.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Liečba kŕčových žíl varixov
   Laserová liečba varixov

Zobraziť viac Zobraziť menej

U nás je možnosť zaplatiť platobnou kartou.

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Chirurgia Košice
Adresa
Mojmírova 8
042 56 Košice
Slovenská republika