Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MEDICon? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MEDICon

Motto:

Vysoký komfort v znamení nadštandardných služieb. To sme my, zdravotnícka klinika MEDICon.

Uvítanie

MEDICon je neštátnym zdravotníckym zariadením pod vedením MUDr. Vladimíra Pullmana, ktorý spolu s ďalšími odborníkmi ponúka svojim pacientom služby v oblasti Artroskopie, Denzitometrie, Otorinolaryngológie, Logopédie, Artroskopickej liečby a Angiológie.

MEDICon však poskytuje pacientom viac ako len diagnostiku a liečbu. Veľký význam prikladá aj terapii a rehabilitácii po jednotlivých zákrokoch. Náročnejších klientov osloví erudovaný personál, ktorý im poskytne vysoký komfort a nadštandardnú starostlivosť.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

K najmodernejším miniinvazívnym liečebným metódam zdravotníckej kliniky MEDICon patrí spomínaná Artroskopia. Odporúča sa pacientom, ktorých trápi meniskus, zápal vnútrokĺbnej výstelky či poškodená chrupavka kolena, členku, alebo ramena. Vykonáva sa prostredníctvom endoskopického zariadenia, ktoré lekár opatrne zavedie do vopred pripraveného kožného rezu. Vďaka moderným technológiám ho následne dokáže napojiť na monitor snímajúci celý priebeh operácie.

Ďalšou účinnou liečebnou metódou využívajúcou sa pri liečbe ochorení pohybového ústrojenstva je liečba s využitím vlastnej krvnej plazmy. Pacientovi sa pred zákrokom odoberie cca 10 ml krvi, ktorá sa následne ďalej spracováva inkubáciou a centrifugáciou. Po oddelení červenej a bielej zložky sa získaná plazma vpichne do problémového miesta, najčasteješie kĺbu, tkaniva alebo väzu. Pacienti v tomto prípade ocenia najmä krátku dobu rekonvalescencie, ktorá trvá spravidla 14 dní po zákroku.

Ochorenia pohybového ústrojenstva však nie sú jediným problémom, na ktorý sa odborníci z MEDICon špecializujú. Navštevovaná je aj cievna a interná ambulancia s modernými liečebným postupmi ako dopplerovské vyšetrenie či duplexná ultrasonografia. Tím skúsených angiológov sa vo svojej práci zameriava na problémy kŕčových žíl, trombózu, ochorenia lymfatického systému, cievne anomálie, poruchy cirkulácie a mnohé ďalšie.

Naša klinika

Odborníkov z MEDICon kliniky môžete navštíviť v Malackách v Zdravotnom stredisku na sídlisku JUH, Ľ. Fullu č. 5274.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Estetické operácie prednožia
   Hallux valgus
Liečba kŕčových žíl varixov
Septoplastika
Syndróm karpálneho tunelu

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Ľ.Fullu 5274
90101 Malacky
Slovenská republika