Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MEDIFERA, spol. s r.o.

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MEDIFERA, spol. s r.o.? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MEDIFERA, spol. s r.o.

Motto:

Našim cieľom je zabezpečiť pre klientov komplexné zdravotnícke služby s maximálnou kvalitou a minimálnymi čakacími dobami. Zároveň si prajeme aby sa MEDIFERA stala pre našich klientov rodinnou poliklinikou.

Uvítanie

MEDIFERA – medicínske centrum právom nosí prívlastok prvej súkromnej inštitúcie na Slovensku. 7 lekárov, 7 špecializovaných ambulancii a 3 zdravotné sestry čakali v roku 1993 na svojich prvých pacientov.

Postupom času sa centrum neustále rozširovalo a napĺňalo svoju víziu komplexného zdravotného strediska, ktoré v súčasnosti pozostáva z viac ako 60 profesionálnych špecialistov, 30 zdravotných sestier, fyzioterapeutov a 28 zdravotníckych ambulancií.

Jednotlivé ambulancie spolu s tímom špecialistov môžete navštíviť na dvoch pobočkách v Bratislave, pričom súčasťou MEDIFERA nie sú len ambulancie pre dospelých, ale aj deti.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

Vrátane preventívnych prehliadok vám odborníci poskytnú aj špecializované služby v oblastiach ortopédie, korektívnej a estetickej medicíny, dermatológie či prenatálnej diagnostiky. Špeciálnou súčasťou centa je tradičná čínska medicína, ktorá sa v súčasnosti teší veľkej obľube. Jednotlivé pracoviská disponujú pokrokovými technológiami, vďaka ktorým vám dokážu určiť nielen presnú diagnózu, ale aj zabezpečiť bezpečnú a čo najefektívnejšiu liečbu.

Minimálne čakacie dobyflexibilita termínu vyšetrenia sú v tejto uponáhľanej dobe najväčšími tromfami MEDIFERA. Za úspechom medicínskeho centra stojí i špičkový tím erudovaných odborníkov s dlhoročnými skúsenosťami. Vrátane odbornosti však oceníte aj ľudský prístup a rodinnú atmosféru, ktorú upevňuje príjemné prostredie a vždy usmievavý personál.

K aktuálnym službám medicínskeho centra MEDIFERA patrí aj celoročná starostlivosť pre deti a dospelých nielen u praktického lekára, ale aj v ďalších špecializovaných pracoviskách s výnimkou ambulancií estetickej dermatológie, tradičnej čínskej medicíny a rehabilitácie, ktoré sú už klasifikované ako doplnkové služby

Naša klinika

MEDIFERA – medicínske centrum sídli v Bratislave, na ul. Štúrová 12/4 v mestskej časti Staré mesto.

Naše fotografie

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Chemický peeling
Korekcia jaziev
Liečba akné
Liečba hemangiómov
Liečba hyperhidrózy (nadmerného potenia)
   Odstránenie nadmerného potenia (hyperhidrózy) botulotoxínom
Liečba kŕčových žíl varixov
   Sklerotizácia varixov
Mezoterapia (revitalizácia tváre, krku, dekoltu, rúk)
Odstránenie vrások pomocou botulotoxínu
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov
Ošetrenie intenzívnym pulzným svetlom (IPL)
   Fotoepilácia (IPL)

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Adresa
Štúrova 12
811 02 Bratislava
Slovenská republika