Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Michal Chmúrny

Napíšte nám

Recenzie

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Michal Chmúrny? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


Profil - MUDr. Michal Chmúrny

Motto:

Prioritou Medicentra je predovšetkým zdravie a krása pacientov.

Uvítanie

MUDr. Michal Chmúrny absolvoval v roku 2007 vysokoškolské štúdium na Jesseniovej lekárskej fakulte Univerzity Komenského v odbore všeobecné lekárstvo a získal titul MUDr.

V súčasnosti pracuje ako ortopéd so špecializáciou na artroskopiu v súkromnom zdravotníckom centre Medicentrum.

Medicentrum vzniklo v roku 1997 a zameriavalo sa výhradne na plastickú chirurgiu. V roku 2011 svoje portfólio služieb rozšírilo o ambulancie jednodňovej chirurgie a urológie. V súčasnosti sa k vyššie spomínaným službám pridala aj estetická dermatológia, cievna a ortopedická ambulancia.

Súčasťou Medicentra je lôžková časť pozostávajúca z komfortne zariadených izieb s vlastnou kúpeľňou, televíziou a možnosťou pripojenia na internet. Samozrejmosťou je taktiež odborný personál, žiadne čakacie doby, diskrétnosť všetkých zákrokov a tichá lokalita.

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Michal Chmúrny sa špecializuje na artroskopické operácie kolien a ramien. Artroskopia ako liečebná metóda sa vykonáva prostredníctvom artroskopu, ktorý sa cez malé ranky dostáva priamo ku kĺbu. Vzhľadom na to, že pri artroskopii sú rezy naozaj malé, ich hojenie a samotná rehabilitácia prebieha rýchlejšie a bez veľkej bolesti.

Artroskopická operácia kĺbnej plochy ramena je spravidla súčasťou skupiny zákrokov patriacich do jednodňovej chirurgie. Celý proces liečby začína vstupnou konzultáciou s ortopédom Dr. Chmúrnym, ktorý pacienta vyšetrí, stanoví diagnózu a určí konkrétne postup liečby. V prípade, že je potrebný chirurgický zákrok pacient musí podstúpiť predoperačné vyšetrenie, ktoré zahŕňa nielen odber krvi, ale i stretnutie s anesteziológom, keďže samotný zákrok prebieha v celkovej anestéze. Po zákroku pacient spravidla do 24 hodín odchádza do domáceho liečenia, pričom min. 2 týždne musí nosiť na hornej končatine elastický záves. Taktiež sú potrebné rehabilitácie v trvaní 5-8 týždňov, v závislosti od priebehu hojivého procesu.

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Michal Chmúrny je súčasťou tímu špecialistov v zdravotníckom zariadení Medicentrum so sídlom vo Zvolene na ul. Michala Miloslava Hodžu 10.

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Napíšte nám

Adresy

Adresa
M.M.Hodzu 10
96001 Zvolen
Slovenská republika

Súvisiace zákroky