Odborníci vo vašom okolí

Viac

Odborníci vo vašom okolí

Viac

MUDr. Miroslav Novota

Chirurgia Bratislava

Napíšte nám

Recenzie (1)

Podeľte sa o svoju skúsenosť

Máte osobnú skúsenosť s MUDr. Miroslav Novota? Pomôžte záujemcom a napíšte o tom.


MUDr. Miroslav Novota už získal/a tieto skúsenosti

Profil - MUDr. Miroslav Novota - Chirurgia Bratislava

Motto:

Erudovaný odborník na zákroky v oblasti chirurgie a proktológie.

Uvítanie

MUDr. Miroslav Novota svoje vysokoškolské štúdium na Lekárskej fakulte UK ukončil v roku 1975 úspešným absolvovaním štátnej skúšky. Po štúdiu všeobecného lekárstva upriamil pozornosť na oblasť chirurgie, ktorej sa venuje dodnes. 

Svoju vysokú odbornosť a profesionálny prístup preukazuje v privátnom medicínskom centre Chirkoz. Klienti tu majú možnosť využiť kvalitné služby v jednotlivých odvetviach chirurgie, konkrétne plastickej, intímnej, dermatochirurgie, chirurgie ruky a konečníka

Špecializácia a preferovaná oblasť činnosti

MUDr. Miroslav Novota pracuje v centre Chirkoz na pozícii chirurga. Pod jeho šikovné ruky sa zverilo už niekoľko stoviek pacientov s problémami, ktoré si vyžadovali chirurgický zákrok. 

Do tejto kategórie patrí aj ochorenie skákavých prstov. Klient má ťažkosti s pohyblivosťou nielen v oblasti palca, ale aj iných prstov. Najefektívnejšiu liečbu predstavuje chirurgický zákrok, pred ktorým sa pacientovi podá lokálne anestetikum. Operácia trvá približne 30 minút, pričom si nevyžaduje ďalšiu hospitalizáciu. Po 14 dňoch od zákroku je však potrebné vybrať stehy a rehabilitovať vo forme tlakových masáží. 

Ďalšou zo skupiny dermatochirurgických zákrokov je liečba zarastajúcich nechtov. Na klinike Chirkoz sa vykonáva s použitím lasera, ktorý zmenší a zároveň aj deštruuje problematické nechtové lôžko. Vyšetrenie trvá približne 15 minút a vykonáva sa v lokálnej anestéze. Pacient po jeho ukončení odchádza do domáceho liečenia s max. 3-dňovou práceneschopnosťou. 

Diskrétnosť, profesionálny prístup plastických chirurgov a vysoký hygienický štandard je v zariadení Chirkoz samozrejmosťou, obzvlášť pri zákrokoch intímnej chirurgie. Výrazné disproporcie intímnych častí tela ovplyvňujú nielen fyzické, ale i psychické zdravie žien. Rýchlym a účinným riešením ako tento problém vyriešiť je Labioplastika. Chirurgický zákrok s cieľom zmenšiť malé alebo veľké pysky ohanbia prebieha v lokálnej anestéze s použitím vstrebateľného šicieho materiálu, ktorý nie je potrebné vyberať. Obzvlášť dôležitá je však pooperačná kontrola a prísne dodržiavanie hygienických zásad, s ktorými vás lekár vopred oboznámi. 

Naša ordinácia/klinika

MUDr. Miroslav Novota vykonáva chirurgické zákroky v medicínskom centre Chirkoz, ul. Kladnianska, Bratislava. 

Naše fotografie

Lekári & Pracovisko

Zobraziť viac Zobraziť menej

Zákroky

Ceny od*
Chirurgia ruky
Liečba kŕčových žíl varixov Od 300 €
   Liečba kŕčových žíl metódou Closure
   Odstránenie kŕčových žíl metódou CHIVA
   Sklerotizácia varixov Od 67 €
Odstránenie znamienok, kožných výrastkov Od 40 €
Syndróm karpálneho tunelu Od 200 €

Zobraziť viac Zobraziť menej

Upozornenie

  • Ceny sú iba orientačné
  • Pre viac informácií sa pozrite na zápisy konkrétneho lekára.

Napíšte nám

Adresy

Chirurgia Bratislava
Adresa
Gercenova 8/F
85101 Bratislava
Slovenská republika